Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Arkı'ndan Beklentileriniz

Kimin hakkında?

• Kullanılan toplam oy
    155
Kuma'nın kardeşini bekliyorum. Hatta bu kişi King bile çıkabilir.
Kuina bekliyorum.
Yeni yıldan sağlık ve para bekliyorum gibi oldu

3-4 sene sonra ömrümüz yeterse bu konuya geri dönüp” beklentilerimizi çok yüksek tutmuşuz zamanında” diyeceğimizi düşünüyorum :)

Zoro'nun aile ilişkileriyle ilgili bir şeyler çıkacaktır. Sanji'yi öğrendik neredeyse. Zoro ile alakalı da bir şeyler çıkar.

Zoro'dan taskete Luffy de görebiliriz.:D

Oden'in hikayesi nedense bende hiç merak uyandırmıyor. One Piece'te alt hikaye olup da merak etmediğim bir bu bir de Foxy. Ulan az çok tahmin edebildiğim Bon-chan'a olanları bile merakla bekliyorum, bunda tıh yok tıh.

Neyse efendim, benim beklentim şeytan meyveleri ve Zoro-chan. Yüksek ihtimalle çoğu kraliyet ailesinin nesilden nesile aktardığı şeytan meyveleri var(Örneğin Pell'de şahin olması gibi, bütün Alabasta şahin heykelleri ile doluydu), pıçakçıgillerde de vardır rajon kesmeli meyveler, şahsen ejderha meyvesi bekliyorum. Hem şeytan meyvelerinin içeriğine dair bir şeyler öğrenmiş oluruz.

Şimdi gelelim Zoro-chan kısmına, E. Oda'nın su kondurmadığı fıstıklı çitosumuza janjanlı bir hikaye yazacağına adım gibi eminim. Ekseriyetle her karakter, geniş bir arc bazında tayfaya bağlılığı denendi, bu marimo dışında. Kuma meselesi diyenler olacaktır, söylediğim gibi "geniş çapta". Nami başına şapka geçirilmesiyle, Robin "taskete"siyle, Usopp Luffy'i düelloya çağırıp yalvarmasıyla, Brook 1 hafta gördüğü adamları 2 sene beklemesiyle... Marimo? Evet marimo. Sıra marimoya geliyor.

Zoro'nun aile ilişkileriyle ilgili bir şeyler çıkacaktır. Sanji'yi öğrendik neredeyse. Zoro ile alakalı da bir şeyler çıkar.

Zoro'dan taskete Luffy de görebiliriz.:D
Yok be Zoro yapmaz böyle şeyler yakışmaz zaten ona bütün havası söner :D

Ben asıl Weevil Marco'nun izini bulup buraya gelir diye ümit ediyorum, Zoro'nun geçmişiyle ilgili bir şeyler çıkabilir aile olmasa da Kuina ve Hocası ile ilgili bir şeyler bekliyorum açıkçası. Hatta hocası Shougun çıksa da bir vs atsalar diye ümit etmiyor değilim :eek: :D

Yok be Zoro yapmaz böyle şeyler yakışmaz zaten ona bütün havası söner :D

Ben asıl Weevil Marco'nun izini bulup buraya gelir diye ümit ediyorum, Zoro'nun geçmişiyle ilgili bir şeyler çıkabilir aile olmasa da Kuina ve Hocası ile ilgili bir şeyler bekliyorum açıkçası. Hatta hocası Shougun çıksa da bir vs atsalar diye ümit etmiyor değilim :eek: :D
Sanji'ye de öyle diyorduk.:S Ne kadar havası var ki sönecek?:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık