Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Arkı Güç Seviyeleri

Çekti demedi aradaki güç farkından çeker dedim. Orta zorluk atar öyle rahat alamaz
Çekti dedin demedim zaten. O muameleyi Zoro vs King'den sonra da yapamaz. Öyle ahım şahım bir güç farkı hiç bir zaman olmadı ilerleyen süreçlerde de olmayacak zaten.

Burada çok fazla asan kesen vardı. Yok efendim WCI'dan sonra Zoro, Sanji'yi ikiye yaracak, tayfadan kovacak, Zoro bu olanları duysa şöyle yapar, böyle yapar vs dediler kucakta dolaştı. :D

Çekti dedin demedim zaten. O muameleyi Zoro vs King'den sonra da yapamaz.

Burada çok fazla asan kesen vardı. Yok efendim WCI'dan sonra Zoro, Sanji'yi ikiye yaracak, tayfadan kovacak, Zoro bu olanları duysa şöyle yapar, böyle yapar vs dediler kucakta dolaştı. :D
Yine serin ve tutmayacak hikayeler yazıyorlar.Patlıyorsunuz diyince kızıyorlar.:hhh:

Çekti dedin demedim zaten. O muameleyi Zoro vs King'den sonra da yapamaz. Öyle ahım şahım bir güç farkı hiç bir zaman olmadı ilerleyen süreçlerde de olmayacak zaten.

Duymadıki Reis ne yapsın yani malum mu olsun adama :oleyo2:

Orta Zorluk ahım şahım bir fark değil zaten. Zoro ve Sanji birbirine yakın adamlar ama birisi sağ kolu eziyor diğeri sol.. bu her zaman böyle oldu. Sanji Sol kola orta zorluk attı. Zoro sağ kola. Zoro, gayet Sanjiye de orta zorluk atabilir yani

Sanji yaralı halde queenle dövüştü zoroysa tamamen yenilenmiş sekilde kingle karşılaştı. Sanjiye her zaman aynı muamele oluyor aslinda enis lobydede once kalifadan dayak yemişti hatta nakavt olmustu sonra gidip jyaburayi yendi wanodada black mariadan olduresiye dayak yedi hakiyle kendini savunmadı bile sonra gitti queni devirdi bence oda zoroya sag kol sanjiye sol kolu verirken ozellikle sanjiyi yaralandirip sol kolu vermesi onun aslında sag kol gücünde olduğuna bir ima olabilir .

Orta Zorluk ahım şahım bir fark değil zaten. Zoro ve Sanji birbirine yakın adamlar ama birisi sağ kolu eziyor diğeri sol.. bu her zaman böyle oldu. Sanji Sol kola orta zorluk attı. Zoro sağ kola. Zoro, gayet Sanjiye de orta zorluk atabilir yani
Zoro ve Sanji'nin rakipleri hemen hemen bir birbirine yakın güçte olan karakterlerdi. Kaku-Jyabura, Mr.1-Mr.2, Skypiea Arc vs 2 yıl sonrasında kapsamlı bir savaşta ikisi de aynı Arc'da olamadıkları için bir çıkarım yapamıyoruz. Wano Arc'ta da King ve Queen arasında bir fark yok. Queen hantal ama güçlü saldırılar yapabiliyor. King hızlı ama saldırıları o kadar da güçlü değil. Queen'in defansı çok kuvvetli, King'de defans namına adam akıllı bir şey yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık