Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Arkı Güç Seviyeleri

işte o yüzden dedim ya en güçsüz sağ kol ya da en güçlü sol kol. Mesela Sanji, Jozu'yu garanti alır mı ? Dövüş sonu bayılmasa rahatlıkla koyardım Sağ Kol ligine
Gün boyu savaşmanın ve gen uyanışının etkisiyle bayılması normaldir. Uyanış açmış haliyle sıfırdan savaşırsa tüm sol kolları patates eder. Jozu meyve yüzünden zorlayabilir.

Sanji'nin dövüş sonu bayılmasını unutmuşum. Bence o bayılma fiziksel bir sorundan dolayı değildi. Feitan açıklamış durumu zaten.
Gün boyu savaşmanın ve gen uyanışının etkisiyle bayılması normaldir. Uyanış açmış haliyle sıfırdan savaşırsa tüm sol kolları patates eder. Jozu meyve yüzünden zorlayabilir.
Ya Wanoda herkes gün boyu savaş verdi. Tekrar dövüştüğünde bayılmayacaksa sıkıntı yok.. ama belirsiz bir durum.

Ben sıralama yapsam

King > Sanji > Jozu şeklinde dizerim. Kingi sağ kolların en altına Jozu'yu sol kolların en üstüne Sanji'yi de aralarına koyarım. Sağ Kol, Sol Kol nereye koyulduğu benim için farketmiyor.

Ya Wanoda herkes gün boyu savaş verdi. Tekrar dövüştüğünde bayılmayacaksa sıkıntı yok.. ama belirsiz bir durum.

Ben sıralama yapsam

King > Sanji > Jozu şeklinde dizerim. Kingi sağ kolların en altına Jozu'yu sol kolların en üstüne Sanji'yi de aralarına koyarım. Sağ Kol, Sol Kol nereye koyulduğu benim için farketmiyor.
Tekrar dövüşürse bayılmaz diye düşünüyorum. Bayılacaksa da aldığı ağır hasarlar yüzünden bayılır. Uyanıştan sonra bildiğin hasar almadan kazandı.

İyi de zaten vücudu kendini yeniliyor şu an. Black Maria'nın 2 3 kere muştayla vurmasından etkileneceğini sanmıyorum.
İşte dediğim gibi. Fiziksel bir sorundan ziyade psikolojik olarak bayılmıştır bence. Yoksa bayılması akıl karı değil. Dediğin gibi kendini yeniliyor zaten.
Aynen, belirsiz durum. Kesin bu yüzden bayıldı diyemeyiz. Bana göre yeniden dövüşse bayılmaz.

İşte dediğim gibi. Fiziksel bir sorundan ziyade psikolojik olarak bayılmıştır bence. Yoksa bayılması akıl karı değil. Dediğin gibi kendini yeniliyor zaten.
Gücünün tamamını bir saldırıya bastıktan sonra bir süre bayılması normal. Yorgunlukla beraber bayıldı işte iyileşememiştir bir süre. Psikolojik sorunu kalmamıştı dövüşün sonunda.

Tekrar dövüşürse bayılmaz diye düşünüyorum. Bayılacaksa da aldığı ağır hasarlar yüzünden bayılır. Uyanıştan sonra bildiğin hasar almadan kazandı.
Aynen, belirsiz durum. Kesin bu yüzden bayıldı diyemeyiz. Bana göre yeniden dövüşse bayılmaz.
İşte bencede Queen'in saldırıları yüzünden bayıldı ama kesinlik olmadığından kişiden kişiye değişir yorumlaması

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık