Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Arkı Güç Seviyeleri

Optaki zeka kavramı, ''wow kairoseki kelepçeleri değiştirmiş''ten ileri gitmez :bilmem:

Sanji'nin Croc'a oynadığı oyun efsanedir ama bende öyle bir şeyler izlemeyi tekrar isterim tabi.
Ben öyle düşünmüyorum. Eğer Oda yarıda bıraktırmaz da ikiliyi dövüşe sürüklerse görürüz o zaman.
Hem Rockey Limanı Olayını tek başına yapıp nasıl ses getirecek zekaya sahipmiş bilmek isterim.

Oda'nın bu yanını sevmiyorum işte.
Şimdi ne güzel herkeste Law vs Hawkins oluştu. Bu vs ki sadece kılıçların değil akıl oyunlarının olacağı bir vs.
Bozmasın güzelim şu vs.yi. :oops:
Adam dövüş de çizmiyor ki. İkisini dövüştürse bile 1-2 sayfa dövüştürür. ARaya bir sürü şey sokar. 1-2 sayfa daha dövüştürür. Araya gene bir şeyler girer. Sonra da dövüşü bitirir.

Sen o vs'yi tamamen unut bence. :( Çizse de çizmese de çok şey bekleme. :(

Kid'i eskiden biz Luffy kadar güçlü görmezdik siz görürdünüz. Şimdi benim fikrim az da olsa değişti her ne kadar tam Luffy seviyesinde görmesem de şimdi de sen baya baya altına koymuşsun.:D Ne değişti yahu?
Aslında Luffy hala yakın seviyede Kid'e.Ancak normal hali.Burada puan verdiğim g4 formu ve gelecek görmeydi Luffy'nin nihai noktası yani.O formu da istediği gibi kullanamadığından çok uzak sayılmaz Kid.Ancak g4 ile kıyaslandığında artık Law gibi çok geride kalacağı ortada.Birde gelecek görme var şimdi.

Doğru diyorsun az puan vermişim kedi köpek seviyesi eder herhalde Kid etmeli 68 olsun hadi.Komutandan istediğini alıp gitmiş.Jack gibileriyle kafa kafaya dövüşüp indirememesi normal bir beklenti olur.Gerisini göreceğiz h.hakiyle haki daha sağlamsa sıkı teknikler geliştirdiyse ötesine geçebilir.Uyanış yada metallerden yeni form falan.Law gibi standart meyve gücü gelirse seviyesi az çok bellidir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık