Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Arc'ta Görmeyi Beklediğiniz Karakterler

Düşme ihtimali gözümde baya azaldı ama belli olmaz Oda işte ters köşe yapmak için bazen fazla zorluyor.
Ben kata vs luffy dövüşünün sonuçlanmasını bekliyorum ona göre kesin tavır sergileyeceğim bende. Eğer kata yenilirse BM tayfası inanılmaz güç kaybeder zaten cracker de yok artık tayfa iyice parçalanmış olur. Kata kaybettikten sonra BM nin ineceğini düşünüyorum ama eğer dövüş bir sebep sonucu yarım kalırsa BM için umut olur ve luffy nin güçlenmek için bir sebebi olur. E.oda wanoyu mf gibi yapmak istiyor hatta daha feci bir savaş olacağını söyledi. Aklıma nedense BM vs kaido geliyor.

O kadar detayını bilmiyorum konunun. Ama umarım dediğiniz gibi olur :D Ben yine de umutlu değilim arc her türlü çok uzayacak ve amiraller Kaido filan olursa bizim tayfanın ölmemesi için baya güç dengelerini sıvayacak gibi geliyor bana :D
E.odayı anlayabiliyorum az çok çünkü tonlarca karakter var ve wano da onlarcası eklenecek ve bunların hepsinin kendi gücü var birini ezmemek için veya birini yüceltmek için illaki güç dengesinde kayma olacaktır :)

Merdivenden düşerek ölen vasıfsız çıkacak karşıya düşman olarak. Zoro anlam veremeyecek. Bu kız da trip atıp durucak sürekli. Yazarken bile içim daraldı. Ama olsa güzel olurdu akskxkxm

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık