Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] WandaVision (2021)

Diziyi Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    41
Elizabeth Olsen, dizi ile ilgili sezon finalinde hiç kimsenin tahmin edemeyeceği birisinin geleceğini söylemiş. Daha fazla şaşıracağız :good:

Quicksilver'ı Aaron yerine Evan Peters'ın canlandırma sebebi yüksek ihtimal X-Men evreni ile MCU'nun birleştirilicek olması. Ayrıca Aaron tekrar Quicksilver'ı oynamak istememiş. Son olarak Quicksilver'ı Wanda canlandırmadı. Bazı teorilere göre canlandıran Mephisto.
+ galiba doc.stranqe olacak dizi multıverse of madness ile doğrudan bağlantılıymış (x-men evreni ve marvel evrenini bağlayacak film olarak biliniyor) dizinin finalini filmde görmemiz bile mümkün neden x-men quıck sılver'ı sorusunun cevabı da o film de olabilir

Son düzenleme:
+ galiba doc.stranqe olacak dizi multıverse of madness ile doğrudan bağlantılıymış (x-men evreni ve marvel evrenini bağlayacak film olarak biliniyor) dizinin finalini filmde görmemiz bile mümkün neden x-men quıck sılver'ı sorusunun cevabı da o film de olabilir
Dr. Strangenin dizide görünmesine kimsenin şaşıracağını düşünmüyorum. X-Man serisinin Quicksilveri geldiğinde göre ve MCU içinde spiderverse gibi çoklu evren teorileri konuşulmaya başlandığına göre Deadpool ya da Logan gibi önemli bir karakter görebiliriz. Şahsen ben öyle umuyorum. :)

Son düzenleme:
X-Man serisinin Quicksilveri geldiğinde göre
ben bunu sürekli spoıler içine alarak yazıyordum

bu bölüm 2 defa yüzünün farklı olduğuna değinildi ve anıları wanda'nın anılarından farklı
farklı bir evrenden geldiği kesin gibi *deadpool ve spıderman'i bir arada izlemek muhteşem olurdu
x-men oyuncuları 4 karakter dışında değişirse süper olur (manyeto - prof x - monster - mistik ) özellikle Cyclops ve jean kesinlikle değişmeli
boys'ta oynayan eski buz adam getirilse tadından yenmezdi

Xmenlere adımı o evrende oynayan Quicksilver ile başladılar.Marvel evrenine kesin geçenleri görmeye başlayacağız.İlki Quicksilver olmuş oldu.

ben bunu sürekli spoıler içine alarak yazıyordum

bu bölüm 2 defa yüzünün farklı olduğuna değinildi ve anıları wanda'nın anılarından farklı
farklı bir evrenden geldiği kesin gibi *deadpool ve spıderman'i bir arada izlemek muhteşem olurdu
x-men oyuncuları 4 karakter dışında değişirse süper olur (manyeto - prof x - monster - mistik ) özellikle Cyclops ve jean kesinlikle değişmeli
boys'ta oynayan eski buz adam getirilse tadından yenmezdi
Spoiler içinde yazmayı unutmuşum, benim hatam...

mistik zaten seri içinde değişmemiş miydi? Yaşlı Prof x rolünü oynayan oyuncu Loganı son xman rolü olarak oynamış. Prof. X genç olarak dahil olsa, James McAvoy oynarsa çok güzel olur. Kaliteli oyuncu sonuçta.

Spoiler içinde yazmayı unutmuşum, benim hatam...

mistik zaten seri içinde değişmemiş miydi? Yaşlı Prof x rolünü oynayan oyuncu Loganı son xman rolü olarak oynamış. Prof. X genç olarak dahil olsa, James McAvoy oynarsa çok güzel olur. Kaliteli oyuncu sonuçta.
jennıfer lawrence'dan bahsediyorum
genç olarak almazlar muhtemelen quıcksılver var

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık