Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] [Vol: 2]En Güzel Seinen Hatun

Senin adına sevindim, gelişme değil de, en azından kıpırdanma var biraz ;)

Jormungand'ın mangası berbatmış ama, avatarındaki hatunu alayım dedim, midem elvermedi manga çizimine. :S

Öylemiymiş bilmem ben :S Ben animesini izledim:D
Tüh ne kadar uyarılsakta karakteri tanıdığımız için oyumu ona attım ama gönlüm 7. istiyor:ehe: Ama 6 da başka bir şey değil mi şimdi?:D

Unknown

6,7,8 :good: Baya kararsız kaldım bu 3 arasında :/ Sanırım 7 ye vericem :(

Bu arada gerçektende seçenek yok demek ki hani diğerlerini elemesi o kadar kolay oldu ki gördüğüm gibi kapadım spoilerı :(

Senin adına sevindim, gelişme değil de, en azından kıpırdanma var biraz ;)

Jormungand'ın mangası berbatmış ama, avatarındaki hatunu alayım dedim, midem elvermedi manga çizimine. :S
Animeside iğrenç zaten :(

Bu arada gerçektende seçenek yok demek ki hani diğerlerini elemesi o kadar kolay oldu ki gördüğüm gibi kapadım spoilerı :(

Ya çocuk bi git uyu sen artık:(
Birde 8 genelde güzeldirde arkadaş belirtmiş resimlerdeki görseller üzerinden gidin diye ve sende buna göre değerlendirme yaptıysan nasıl seçtin o 8'i merak ediyom :/

Unknown

Ya çocuk bi git uyu sen artık:(
Birde 8 genelde güzeldirde arkadaş belirtmiş resimlerdeki görseller üzerinden gidin diye ve sende buna göre değerlendirme yaptıysan nasıl seçtin o 8'i merak ediyom :/
Resimlerde 2 gibi bir seçenek olunca seçimlerim gayet normal ayrıca nesi var la 8 deki resimlerin :/ Jomur bilmem neyi sevmedim diye yapıyorsun biliyorum :artiz:

Hahahah bu yoruma çok güldüm sabah sabah.

Normalde resimlere göre 10 ya da 7 derdim ama mangaka canım 7 yi mındar ettiği için 10 a vericem oyumu sanırım.

Bir de bu 3 ün mangası varmı ? Vampirli falan bir şeye benziyor gibi. Ama üstünde japonca olduğu için yazılar yoktur ingilizcesi heralde. Geçen sefer ki Auction house yi ara ara ara bulamadım insan der yok bunun çevirisi diye :D

Herkesin beğenisi farklıdır, öyle olmasaydı ilk konudaki tüm hatunlar oy alamazdı. ;)

Hahahah bu yoruma çok güldüm sabah sabah.

Normalde resimlere göre 10 ya da 7 derdim ama mangaka canım 7 yi mındar ettiği için 10 a vericem oyumu sanırım.

Bir de bu 3 ün mangası varmı ? Vampirli falan bir şeye benziyor gibi. Ama üstünde japonca olduğu için yazılar yoktur ingilizcesi heralde. Geçen sefer ki Auction house yi ara ara ara bulamadım insan der yok bunun çevirisi diye :D
Sen de çok cahil çıktın be dostum. :( Okuyacam demedin ki, şu hatunlar hangi seride diye sordun, söyledim ben de. :D 3 numaralı hatun Kuromitsu, Kurozuka serisindeki vampirdir. Animesi de var, mangasının ingilizcesi de çok sağlam seridir, çizimleri 10 numaradır, severim. ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık