Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Vista

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 119 80.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 29 19.6%

• Kullanılan toplam oy
    148
Shiryu bence mihawki gecmistir
Shiryu, yırtıp geçirse Mihawk'ı geçemez. Sadece görünmezlik meyvesi çok tehlikeli bir meyve olduğu için Shiryu ile birleşince daha da tehlikeli bir hal almıştır.Mihawk gibi şahin gözlü birine etki edecek bir meyve değil. Mihawk bunu gözü kapalı yener.

İyi de düşman değiller ki, Haa dersen ki Zoro, maymunlar gibi kopyala yapıştır yaptığı için Vista'dan teknik öğrenmesi lazım dersen o başka, güzel bir antrenman olabilir aralarında.
Düşman olamalarına gerek yok zoro mihawk'la da düşman değil vista tanınan güclü bi kılıc ustası bu yeterli vs atmaları icin. Vistayı öldürsün demiyorum ki

Düşman olamalarına gerek yok zoro mihawk'la da düşman değil vista tanınan güclü bi kılıc ustası bu yeterli vs atmaları icin. Vistayı öldürsün demiyorum ki
Bir kılıç tokuştursunlar istiyorsun sen. Olabilir aslında güzelde olur. Wano savaşı sonrası Beyezsakal Korsanları çıkarda Luffy'ye, biz de senin filoda olmak istiyoruz derlerse o ara Zoro'da: "Çiçek Vista namını duymuştum bana bir iki şey öğretmek ister misin?" Diyerek dostça bir mücadeleye girebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık