Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Vinland Saga

Yeni bölüm gelmiş.

Aksiyona gerçekten girilecek mi, yoksa Thorfinn bir şekilde işin içinden çıkarak uzlaşma ortamı sağlanacak mı çok merak ettim şuan. 8 ay önce attığım bir yorum, hâlâ ümidimi koruyorum.
189. sayı uzun zamandan sonra beni baya tatmin etti açıkçası. Seriye yeniden aksiyon ve heyecan dolu anlar girecek gibi gözüküyor. Misqe'g Pi'gw's gördüklerinden sonra ne yapacak ve Thorfinn'in köyüyle arasındaki gelişmeler ne olacak aşırı merak ediyorum. Thorfinn'in yeniden savaşacağına olan inancımı koruyorum, bitene kadar da bu inancım hiç bitmeyecek sanırım. Heyecanla bekliyoruz. :)

Aksiyona gerçekten girilecek mi, yoksa Thorfinn bir şekilde işin içinden çıkarak uzlaşma ortamı sağlanacak mı çok merak ettim şuan. 8 ay önce attığım bir yorum, hâlâ ümidimi koruyorum.
Bence Thorfinn'in eline kılıç alıp kan dökeceği günler artık geride kaldı. Verilmesi gereken bedeller ödendi, çekilmesi gereken acılar çekildi. Tabi seriye bir hareket geleceği kesin. Ama herhangi bir aksiyon alma durumunda Thorfinn'i babası Thors gibi hareket edeceği, daha çok uzlaştırma/sorun çözücü gibi roller üstleneceği gözüküyor. Bu yanıyla aslında seri başa dönmüş durumda.
Serinin geldiği nokta, kaderin cilvesi mi bilemiyorum, günümüzde dünyada yaşanan çatışma/gerginlikler anlamında manidar bir şekilde ayna tutar gibi oldu. Özellikle dünya genelinde çatışma içinde bulunduğumuz bu günlerde, umarım Makoto Yukimura bir Vinland nasıl kurulur gösterir bize.

Eğer Hild erkenden söyleseydi Thorfinn sizin alayınızı beller, diye. Özellikle İvar'ı biraz hırpalayarak kanıtlasalardı bu tarz bir olay yaşanmayabilirdi.

Şamana da helal olsun elini hiç umursamadan verdi ve istediğini alacak gibi.

Bence serinin finalinde Vinland diye bir yer kurulamayacak. Ama kölelerin ve savaşların olmadığı tanımıyla kurulamayacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık