Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Vergo'nun Akıbeti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seri içinde gerek duymayacağımız bir karakter bence. Ordan da sağ kurtulması imkansız gibi. Mangakanın hiçbir kılıf uydurabileceğini sanmıyorum.Yomi yomi no mi'de yendi zaten.

Seri içinde gerek duymayacağımız bir karakter bence. Ordan da sağ kurtulması imkansız gibi. Mangakanın hiçbir kılıf uydurabileceğini sanmıyorum.Yomi yomi no mi'de yendi zaten.
Ciddi olamazsın Bavs. Odanın saçmalama ve kılıf uydurmayı hafife almışsın abi sen bence. Gedatsu 10000 metreden düşüp de şans eseri hayatta kalmamış mıydı? Pell'i filan söyleme gereği duymuyorum zaten. Bellamy öldü diye biliyorduk 2. adamı onu kestiğinde.

Ciddi olamazsın Bavs. Odanın saçmalama ve kılıf uydurmayı hafife almışsın abi sen bence. Gedatsu 10000 metreden düşüp de şans eseri hayatta kalmamış mıydı? Pell'i filan söyleme gereği duymuyorum zaten. Bellamy öldü diye biliyorduk 2. adamı onu kestiğinde.
Taka no me dışında her shichibukai'ye arc ayrıldığı gibi Bellamy'de Doflamingo'nun adamı olduğundan dolayı Dressrosa'da karşımıza çıktı. Vergo kalkıp dressrosa'ya gelir mi? Sanmıyorum, Doflamingo'da adam bol. Diğer arc'larda da karşımıza çıkmaz muhtemelen.

Hadi birleşti diyelim Vergo, patlamadanda hasar almadı, havasızlıktanda ölmedi, dışarı çıktı ve zehirli gazlardan etkilenmedi mi? :D.
Zaten bu adam Dofly'e vedasını da etti. Gedatsu ve Pell'in olayları arc içinde vuku buluyordu ve durumları Vergo kadar vahim değildi. Vergo dressrosa'da da karşımıza çıkmazsa çıkmaz benim mantığıma göre. Dresrosa'da da adam bol olduğundan Vergo'ya ihtiyaç yok :D

Dilimlendi, Enkazın altında kaldı, zehirlede temas etmiştir...
Hadi bunlarlarda ölmedi diyelim enkazın altında havasızlıktan ölmesi lazım, hadi bir taraflardan nefes aldı diyelim :D. açlıktan ölmesi lazım.
(İmla hataları olabilir.Okulda Noktalama işaretleri konusunda yoktum.):oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık