Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Uzuv Kaybetmesine En Çok İçerlediğiniz Karakter

Uzuv Kaybetmesine En Çok İçerlediğiniz Karakter

• Kullanılan toplam oy
    92
Shanks ve Zeff tabi ki.

Birisi dünyanın en iyi kılıç ustasıyla bir çok düello yapar çizik almaz gider deniz yaratığına kolunu verir :D
Diğeride baba figürü olacağı adamın hayatını kurtarabilmek için bacağını verir.

Zeff reisin yaptığını herkes yapamaz. Tanımadığı bir çocuk için...
UNUTMAYACAĞIZ REİS SENİ.

Beyin uzul sayılsa luffy derdim:D
Sanks ın kol kaybetmesine tek üzüldüğüm nokta 2 eli olsa belki spartacus gibi çift kılıçlı saldırılarını görürdük ama göremiyoz.:agla:
Zeff adam daha ne yapsın sanji sırtında hacca götürse hakkını ödeyemez.
İnu ve neko ya gelince mal gibi düşmanı hafife alırsan böyle şeylerle karşılaşabilirsin zamanında wano kralını indirmiş kaidonun 3 yöneticisinden 1 i geliyor adamlar gece gündüz osura osura uyuyarak savaşıyorlar.
Jozunun kolunu kim koparttı bilen varmı koptuğu biliyorumda yapanı bilmiyorum

Uzuv kaybetmesine en çok içerlediğim Shanks. Mihawk tartışmaları, reis çok önemli bir uzvunu kaybetti diye çıkıyor hep. :(

Uzuv kazanmasına en çok içerlediğim ise Nami. İki gereksiz uzuv kazandı malum.

Uzuv kaybetmesine en çok içerlediğim Shanks. Mihawk tartışmaları, reis çok önemli bir uzvunu kaybetti diye çıkıyor hep. :(

Uzuv kazanmasına en çok içerlediğim ise Nami. İki gereksiz uzuv kazandı malum.
O uzuvların gerekliliklerini tartışacak değilim ama kafam kadar olması rahatsız edici elbet. +1

Mr2 :ddd şaka bir yana, Shanks ile Aokiji derdim ama Aokiji bulmuş yolunu buz muz, Shiki'yide moviede çok ezdiler, severdim yoksa :/ Kyros'a gidiyor 2.

Uzuv kaybetmek var, uzuv kaybetmek var.

Jozu ya ayıp oldu mesela onun çok boşluğuna geldi ama karma Kuzan ı buldu onunda bacak gitti. Eden bulur hesabı.

Diğer yandan Zeff o bacağı Sanji ölmesin diye kırdı, parçaladı, bizzat yedirdi ya o çok ağrıma gitmişti

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık