Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Uykusuz Kalma Rekorunuz

18 saat uymuş adamım buda benım rekorum bir cuma gecesi yatıp pazartesi sabaha kalktım olduğu ama arada uyanıp tuvalete gidip yemeyi yiyip gene uymuştum 103 saat uymasaydım herhalde 5 gun yataktan çıkmasdım helal olsun.Bu uyku sürecinde merak ettiğim 103 saat bölümde film tv izleyip mi durdun yoksa 8 saat işte bi yerde çalıştınmı eğer çalışıp uymadıysan bu güzel bi rekor olurdu gerçi 30 saat uymadıkdan sonra algılama yeteneğini kaybediyo insan final döneminde olmustu bana uyursam kalıcaktım uymassam en azından şansım olucaktı durmadan çalıştım sonuc 60 aldım ama 1 okudumu 4 kere okudumu hatırlıorum.

32 saat.26 dan sonra uyumayı unuttum,oyuna daldım.En son bildiğim karnım açlıktan gurulduyor,sonra helaya gittim geldim,yatak serindi güzel geldi uyumuşum.13 saat oda açlıktan uyandım ama beynim reset atılmış gibiydi :D

Güzel konuymuş :D
Ben valla dün gibi hatırlıyorum hatta o gün foruma bile girmiştim :D
2-3 yıl önceydi 32-33 saat uyumamıştım Anime izlemiştim güzel kafa yapıyor valla :D
Foruma girip herzamankinden daha safça şeyler yazdığımı bilirim :p

Geçen genel sohbetteki yazıdan sonra bu konu enteresan oldu:D 20 saat uyumamıştım, sadece yorgundum çalıştığımdan ötürü yoksa herhangi bir problem yok zaten 20 saat ne ki adam 103 saat diyor peh

Beyler iyi rekorlar görüyorum.Ben en fazla 10-20 arasında olmuştur.Onda da zaten direk yatağa koşuyordum.Normal yatakta 30 dakka dönmeden uyayamayan ben yattığım gibi uyuyordum.

Böyle bir konu açmışken :D birde uyuma rekoru olsaydı iyi olurdu. Smoker ?
Ashab-ı Kefh: 300 yıl. Oldu mu?

Uykudan nefret eden birisi olarak rekorum 22 saat gibi bir şeydi sanırım, şahsen uykuya çok değer vermem geceleri çok geç yatarım okul zamanları rutin olarak 2 gibi yatar sabah da 6.30-7.00 gibi uyanırım. Ama vücudum acıya pek dayanıklı olmadığı için tatil zamanlarında genelde geç uyanırım (Geç dediğim de yine 2-3 gibi yatıp 10-11 gibi uyanırım). Şahsen uyku zaman kaybından başka bir şey değil. Ha diyebilirsniz ki uyumadığın zamanlarda atom mu parçalıyosun da bunu söylüyosun? Oda yok, bütün zamanım bilgisayar başında geçiyor. Ama yine de 7 saatin boş boş yatmakla geçtiğini düşününce içim zamanı israf ediyomuşum boş yere harcıyomuşum gibi geliyo bana. Einstein gibi günde 3 saat uykuyla yetinebilmeyi isterdim :D

Liseye giderken Çanakkale gezisine katılmıştım. Lise 3dü sanırsam. Kız arkadaşım vardı oda gelmişti. Erken kalktım o gün yolda uyumadım, gezdim ve gelirkende uyutmadılar. 32 33 saat falan uykusuz kalmıştım. Eve nasıl geldiğimi pek hatırlamıyorum ama biriyle konuşanlara verdiğim tepkiler ağırlaşıyor az biraz. Mesela yürürken arkadan gelen arabadan yakın geçse bile korkmuyorsun uykusuz olunca :)

25 saat. Fizik finalini yine son güne bırakmıştım, konular yetişmeyeceği için bin bir zahmetle o gece hiç uyumadan çalışmıştım. Sabah 7 civarına kadar etkili bir çalışma yaptığımı söyleyebilirim, ancak sınava girdiğimde en basit formül bile aklımdan uçup gitmişti. "Hadi şimdi çözmeye başlayacağım, biliyorum aslında bunların hepsini" diye zihnime giderek daha da gömülürken 120 dakika geçiverdi :D. Sınavdan çıktıktan sonra yurda yürürken zaten göz tembelliği olan sol gözümü açamaz olmuştum, yarım saate yakın bir süre tek gözüm açık bir şekilde yurda yürüdüm. İnsanların garip bakışlarını üzerime toplamıştım tabii :D. Nihayetinde, sınavdan 9 aldım ve şimdi yaz okulunda çürüyorum :(.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık