Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Uyandırılmış Zoan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uyandırılmış Zoan benim teorime göre kimse yemeden Zoan meyvedeki hayvanın direk hayata getirilmesi, bu sayede çok hızlı yenilenebiliyor.
Yani kimse meyveyi yemedi, meyvedeki zoan canlandırıldı.
Böyle güzel fikirler insanın ufkunu değiştiriyor işte. Neden olmasın, gayet güzel fikir. Hatta olması seriye bambaşka bir boyut kazandıracaktır.

Uyandırılmış Zoan benim teorime göre kimse yemeden Zoan meyvedeki hayvanın direk hayata getirilmesi, bu sayede çok hızlı yenilenebiliyor.
Yani kimse meyveyi yemedi, meyvedeki zoan canlandırıldı.
Acaba kişi öldüğü zaman meyveye karakteristik özelliği kalıyor mu? Mesela senin dediğin gibi meyveyi direk zoan canlandırıyor. Bu canlanan meyve ise kendini yiyen insanların bütün karakteristik özelliğini de kendine uyduruyor ya da özümsüyor. Açıkcası ben Sabo'nun Hiken saldırısını kullanmasını buna bağlıyorum. Meyve bir önceki sahibi olan Ace'in saldırısını hatırlıyor ve Sabo'nun da bu kelimeyi söylemesi ile direk saldırıyı yapıyor.
Ayrıca Karasakal'ın meyveyi aldıktan sonra Beyazsakal'ın hareketini birebir kopyalarak aynı şekilde yapmasını da buna bağlıyorum.

diğer vs konularından sonra ilaç gibi geldi :D ellerine sağlık güzel olmuş.
momo'nun yediği meyvenin başarısızz sayılmasının sebebinin İD'deki gardiyanlar gibi olmadığı için olduğunu sanmıyorum. sonuçta momo'nun meyvesini yapan kişi vegapunk. ve ben vegapunk'un o tarz,insanı hayvanlaştıracak, meyveler yapmaya çalışacağını sanmıyorum.

Belki direk hayvana kendi Zoanını yediriyorlardır. Mesela elinde Ayı Zoanı var bunu normal bi ayıya yedirisen oluyordur.
Bence bu fikir daha uygun İD'da sadece şeytan gardiyanlar değil daha farklı yaratıklarda vardı. Katlarda bulunan su aygırlarıi aslanlar ve deniz krallarını avlayan yaratıklar gibi. İD'dekiler ile Pekoms'un arasındaki fark bu olabilir. Hayvanlara ve insanlara yedirdiklerindeki etki. Tam toparlayamadım ama :D

Cansız nesnelere zoan yedirildigini biliyoruz belki öyle bişey de olabilir. Zoan meyvesinden oluşacak hayvanı yapay bir şekilde oluşturup meyveyi ona yedirmis olabilirler.

Roronoa Zoro

pekoms uyandırılmış zoan değil çünkü pekoms zou denilen bi adadan o adadaki hayvanlar insan gibi davranabiliyorlar örneğin pebo pekoms sadece kendisini kaplumbağaya dönüştüren bi meyve yemiş

Onu bunu bilmem de Oda bu uyandırma işini çıkararak iyice saçmaladı. Meyve uyandırmayla etraftaki nesneler o yeteneğe bürünüyorsa (görünen buydu, başka bir şey çıkarsa bilemem) 2 kişi aynı ortamda mevye uyandırırsa ne olacak? Bence Oda bu işin içinden çıkamayacak ya da 2 uyandırabilen kişiyi aynı anda vs attırmayacak böyle kurtulacak. Çok saçma bir şey oldu o meyve uyandırma bana göre. İlerleyen zamanlarda daha farklı şeyler görüp de fikirlerim değişebilir o da var. Bekleyip görelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık