Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Usopp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 172 64.2%
  • Sevmem.

Kullanılan: 96 35.8%

• Kullanılan toplam oy
    268
Karakter yalancı demişler ama aslında kendine karşı çok dürüst, korkak olduğunu biliyor ve hayali denizin cesur savaşçısı olmak .Sapan kötü diyenler olmuş bence Usoppun sapanı onu özel kılıyor. Kokoyashi köyünde balıkadamla dövüşünde kendisinden cok daha güçlü biri ile dövüşmenin heyecanını ve korkusunu cok iyi hissettirmişti, açığını yakaladıktan sonra hammer ile soluğu kesilene kadar adama vurdugu sahne.
Bazı arkadaşlar bütün karakterler Zoro gibi olsun istiyor.Alabastada kurduğu cümle çok güzeldi. Küçük bahçe arcından bu yana en çok elbaf arcını
beklemenin sebebidir Usopp. The Heart Of a Giant ASMV sini öneririm. Ek olarak tayfada 2. bir isimde kral hakisi çıkacak ise bunu Usopp Elbafta uyandıracak diye düşünüyorum .Söylediği her yalan gerçek olan ADAM.

Adam değil adam değil adam değil.
Arkadaş her yerde senin Usopp nefretini görmek zorundamıyım :)

Tayfanınven gereksiz hatta tek gereksiz karakteri. Keskin nişancısın tamam anladık. Yakın dövüş adamı değilsin. Ama az bi karizman olsun. Diğer tayfalardaki keskin nişancılara bak bi de usopp a bak.

Sevmem, ama Yasopp'u geçecek işte. Bu yüzden seri sonunda tayfanın en güçlü 4.en güçlü kişisi olacak, şimdiden kendinizi hazırlasanız iyi olur buna.

Valla dostum tek temennim sapanı bırakıp ateşli silaha geçmesi.
Sapan mapan, bir şekilde Oda dayattırmış bize tekniğini, şok dalgası bile yayıyor ;

Dediğim gibi Oda dayattırmış adam gayet güçlü, bir sonraki dövüşünde daha iyi teknikler kullanacaktır. Kairoseki ile Caesar'ı bile yakalamışlığı var reisin..

Tayfadaki en gıcık insan Usopp'dur. Sürekli ortalığı bağıra bağıra velveleye vermeyi sever. Bir çok bölümde en az katkı da ondan geliyor. Güç tek kriter değil elbette ancak geçen onca sürede bu kararlılıkla korkmaya devam etti. Sanıyorum ki hikayenin sonunda (emin olamasam da) ana hedefi olan cesur savaşçı tanımına girer.Böylece biz de rahat ederiz o da. Sevmiyorum vallaha ya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık