Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Uchiha Itachi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benden ufak 3 tane kardeşim var. İkisi erkek. Abi zorbalığı nasıldır, gayet biliyorum aga:d İtaçi kardeşinin ruhunu kırmıştır. Kırık ruhunu tamir etmek de Naruto'ya kalmıştır. Fazla gay oldu ama idare ediver. :artiz:
Serinin finali kanlı romantik msn avatarı kıvamında bitmiş zaten keko takılma buna amaç oydu. Itachi'nin elinin ayarı yok evet feci exp kastı o evrende

Benden ufak 3 tane kardeşim var. İkisi erkek. Abi zorbalığı nasıldır, gayet biliyorum aga:d İtaçi kardeşinin ruhunu kırmıştır. Kırık ruhunu tamir etmek de Naruto'ya kalmıştır. Fazla gay oldu ama idare ediver. :artiz:

Cümlendeki gey kelimesinden aşırı rahatsız oldum. Bu tür şeyler toplum içerisinde söylenmez. Türk aile geleneğim ve adetim bozuldu senin yüzünden.

Bahsettiğin +'ların bu halisli işkence ile alakası yok yalnız:/ Onlarca farklı metod varken böyle bir şey üzerinden gitmesi sorun zaten. Üstelik zekasına o kadar atıf yapılmış bir karakterin böyle bir yolu izlemesinin hiçbir açıklaması yok:/ dümdüz retcon. Vatan haini fetöcü abi yazarlığı aslında fedakar istihbaratçı abiye evrildi. He benim mide almadı. Kötü bir tercih olarak kalacak hep aklımda.
Ben sana yaptığı işkencenin sebebini söylüyorum işte. Yaptığına iyi bir şey diyemem ama gerekli bir durum olarak görmüş kendi açısından. Bu yolu izlemesinin açıklaması var Itachi'ye iki seçenek veriliyor o da daha az zaiyata sebebiyet olacak olan ve kardeşinin kurtulmasını sağlayacak seçeneği seçiyor işte. O noktada farklı bir plan düşünmek için geç kalınmış artık.

Itachi arka plan hikayesi sayesinde zaten derin ve üstüne düşünülmeyi hak eden bir karakter haline geldi. Serideki en iyi ters köşelerden biriydi, bu sayede adam manga tarihinin en ikonik karakterlerinden biri oldu. Diyelim ki bu gerçekten bir retcon o zaman iyi ki böyle yapılmış derim ben.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık