Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs. Eustass Kid

Kim Yener

• Trafalgar D. Water Law

Kullanılan: 199 64.0%
  • Eustass Kid

Kullanılan: 93 29.9%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 19 6.1%

• Kullanılan toplam oy
    311
Law Kid Room olayını ben böyle düşünüyorum
Sadece yavaş-hızlı meselesi değil ki olay.Haki de var.Benim iddiam Law'ın Kid'i aşamayacağı yönünde :)
Bence Oda Kid e göre Law ı daha güzel işledi. Daha Kidin kini işlemedi. Ama bilmiyorum bana göre Kid abartılıyor. Şu an ki durumunu elbet bilemem en son
Kaido da kaldılar.
İşte diyorsun ya.Kid daha işlenmedi.Law ise tam tersi.İşlendi.sabaody'de neyini gördük ikisinin?Sadece meyveleri ile yapabildikleri ufak özellleri.Ufak diyorum bak :) Ama sonra ardında Counter shock ve gamma knife gibi saldırılarını gördük Law'ın .O da yetmedi meyvesinin ölümsüzlük verdiğini öğrendik.Bak bu bile yetmedi ve Law'ın seceresini ceddin bilmem kim oğullarından olduğunu filan öğrendik ama Kid'de böyle bişey olmadı daha.İkisinin de tam işlenmemiş haline bakalım.Bence Kid daha fazla göze batıyor.

@Marco
İşlenip işlenilmemesi önemli değil. Mes kullansa Law Kid bilmediği için güme gider. Oda'nın nasıl çizeceğine bağlı.

Haki meselesi de hakisinin seviyesi çok önemli değil. Law ya sadece meyve gücüyle ya da meyve+haki ile kesiyor zaten.
Dof'a hakisi yetti adamın. Kid'e mi yetmeyecek.

@Marco
İşlenip işlenilmemesi önemli değil. Mes kullansa Law Kid bilmediği için güme gider. Oda'nın nasıl çizeceğine bağlı.

Haki meselesi de hakisinin seviyesi çok önemli değil. Law ya sadece meyve gücüyle ya da meyve+haki ile kesiyor zaten.
Bire bir de Dof u alamadı diye eziyorlar adamı ki? Ben Kidin abartıldığını düşünüyorum . İlla tabi ki gücü bir şeyi vardır ..

Şu çocukluk halleri Law'ın geçmişi açıklanmadan önce çizilmisti.Kid'in de hikayesi asıl potansiyeli henüz gösterilmedi.Law'ı gördük.Kid den daha fazlası çıkacağı malum.Kızıl kafa alır yani :D

@Marco

Bende Oda Kid lehinde çizer demek istiyorum işte :) Law radio Knife ile Trebol'ü kestiğinde Dof ileTrebol'ü Sanjilere yaptığı gibi değiştirseydi vs daha kolay olmazmıydı onun için?Ama aklından bile geçmedi işte.Bu da kurgu işte.Çünkü Doflamingo'nun Law'ı yenmesi gerekiyordu.Hem de pek zorlanmadan.Aynı şekilde Kid'in de Law'ı yenmesi gerekiyor.Neden yenmesi gerektiğini daha öncede açıkladım.

Bir sürpriz olarak Kid cyborg çıkabilir.O zaman da gamma knife bile bir işe yaramaz. :)

Yaralandıktan sonra eski Franky tarzı Cyborg olması güzel olurdu.Luffy gibi her yöne çekilebilecek bir gücü de olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık