Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116

Silinmiş Üye

Bugün karar veririm ona, discorddan yazarım :D
Ben haftaya başlarım gibi geliyor ama yaa. Doğrusu uzun ara vermiş olması yarıda mı kaldı hissi yarattığı için pek yanaşmıyordum ama konu hareketlenince en azından bölüm geliyormuş dedim. Birkaç okuyacak manga kaldı onları da bu hafta bitirip bakacam.

@Vegapunk yeni emojilerden koymuş diye önceki mesajı editleyemedim o yüzden yeni mesaj yazıyorum.

Ben galiba alıştığım için zor gelmiyor ya, baya akıyo bende.
Olabilir, ben de pek manga okuma alışkanlığı olmadığı için baya uzak bakıyorum :/

Ben haftaya başlarım gibi geliyor ama yaa. Doğrusu uzun ara vermiş olması yarıda mı kaldı hissi yarattığı için pek yanaşmıyordum ama konu hareketlenince en azından bölüm geliyormuş dedim. Birkaç okuyacak manga kaldı onları da bu hafta bitirip bakacam.

Olabilir, ben de pek manga okuma alışkanlığı olmadığı için baya uzak bakıyorum :/
Bu adamın pek bırakma şansı yok, hem serisine çok bağlı hem de ekmek kapısı bu seri (asıl neden budur :D). Direkt bölüm başına para alıyor diye biliyorum, bölüm çıkarmazsa başka iş bulması gerekecek. Tamamen bırakmasına neden olacak bir sağlık sorunu olmadığı sürece yarım bırakmaz diye düşünüyorum. Bu arada sen de başlayacaksan büyük ihtimalle ben de baştan girerim :)

Valla ben de öyle yapmak isterdim ama parmaklar dayanmıyor ya:d Biri app falan yapsa şu webtoonları rahat okumak için çok büyük bir hayır işlemiş olacak...
PC'den okurken kaydırma çubuğuna tıklama ayarlayıp okuyabilirsin ama istediğin hızda olmaz bakmak istediğin şeye göre bazen yavaş bazen hızlı kalır bu yüzden yapacak bir şey yok kaydır babam kaydır ya da tıklayınca sayfayı kaydıran yerden okuyacaksın : ))

Silinmiş Üye

Bu adamın pek bırakma şansı yok, hem serisine çok bağlı hem de ekmek kapısı bu seri (asıl neden budur :D). Direkt bölüm başına para alıyor diye biliyorum, bölüm çıkarmazsa başka iş bulması gerekecek. Tamamen bırakmasına neden olacak bir sağlık sorunu olmadığı sürece yarım bırakmaz diye düşünüyorum. Bu arada sen de başlayacaksan büyük ihtimalle ben de baştan girerim :)
Anladım, o zaman iyiymiş ya :D Ben şimdiden kendimi hazırlayayım o vakit. Yaov bitanesin haaaa. Artık sen baştan başlamasan bile ben sana yetişmek için elimden geleni yaparım. :good:

PC'den okurken kaydırma çubuğuna tıklama ayarlayıp okuyabilirsin ama istediğin hızda olmaz bakmak istediğin şeye göre bazen yavaş bazen hızlı kalır bu yüzden yapacak bir şey yok kaydır babam kaydır ya da tıklayınca sayfayı kaydıran yerden okuyacaksın : ))
Mobilden okumak çok daha konforlu geliyor o yüzden. Özellikle ToG gibi bölümlerin çokkk uzun olduğu webtoonlarda....

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık