Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Yahu ben Roc ve elodin'e attım bana sen ne yaptın böyle 7 soru olmaz demediler. Biraz zor fazla kütüphane dediler.
100 almama durumu şöyle prenses sorusunda güncelleme olmuş, 2 cevabı da doğru kabul ederdim onu açıkladım sıkıntı yok, senin okuduğun ve bölüm altı yazısında benim bildiğim cevap doğru, Türkçe okursan yani.
Olum adamlar seninle bir iddaa bile olduğunu bilmiyolar 7 soru soracağım deyip bunları mı attın cidden adamlara? Burada 7 soru yok demedilerse bir şey demiyorum artık. 7 deyip 45 soru sormuşsun @Elodin :D

3 ay ara kesin olacak mı? Daha doğrusu arada ön gösterim gelirken erken başlama ihtimali var mı?
O bölümleri önceden teslim ettiğinden 3 ay ara Siu için. Martta geri döneceği için bizim için 1,5 ay kadar olur diye tahmin ediyorum. Siu aslında ara da veriyor da bu bölümü önceden hazırladığı için birikmişlerden birini harcamış oluyor. Bazen blog yazısından ara verdim der ama bölüm çıkar yine de. Burda da durum benzer yani. ön gösterimler konusunda emin değilim bir anda 3 bölüm vermez herhalde ara bittiğinde.

Olum adamlar seninle bir iddaa bile olduğunu bilmiyolar 7 soru soracağım deyip bunları mı attın cidden adamlara? Burada 7 soru yok demedilerse bir şey demiyorum artık. 7 deyip 45 soru sormuşsun @Elodin :D
Sınavı buraya da attım, bu sınava adil diyen birini burada bulamazsın. Bütün tog okuyucuları özgürce fikir belirtebilir.
O bölümleri önceden teslim ettiğinden 3 ay ara Siu için. Martta geri döneceği için bizim için 1,5 ay kadar olur diye tahmin ediyorum. Siu aslında ara da veriyor da bu bölümü önceden hazırladığı için birikmişlerden birini harcamış oluyor. Bazen blog yazısından ara verdim der ama bölüm çıkar yine de. Burda da durum benzer yani. ön gösterimler konusunda emin değilim bir anda 3 bölüm vermez herhalde ara bittiğinde.
İyi ara bizi etkilemeyecek sıkıntı çekmeyiz. Seri hız kazanmışken iyice merak etmeye başladım.

Bana dediği şey ''Sana 7 soru soracağım'' idi. Fakat 1. soruda 6 soru sormuş :D

@Daredewill Hem diyorsun ki burada adil diyen kimse olmaz diye. Hemde sana kızdım diyorsun, parantez içini ortaya koydun diye 7 soru yerine 45 soru sormuşsun :/
Adil demeyen kimse olmaz diyorum gayet basit değil ama zor da olmayan bir sınav, 100 almanın kolay olmasını beklemiyordun herhalde.

Floral Butterfly Piercing tekniğinin üst versiyonlarını ve nerelerde kullanıldığını yazın ?
Sorduğum sorular adil değil mi sen söyle?

Adil demeyen kimse olmaz diyorum gayet basit değil ama zor da olmayan bir sınav, 100 almanın kolay olmasını beklemiyordun herhalde.

Sorduğum sorular adil değil mi sen söyle?
Şöyle diyim öğretmen olsan çoğu öğrenci çakar. Ama zordan çok uğraştırıcı sorular. Tek soruda 4-5 şeyi istemişin. Daha sade ama daha zor bir sınav olabilir aslında One piece soru yarışması gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık