Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
kusura bakmazsan anlamadım ya demek istediğini. :D zaten spoilerdan görmüştüm geldiğini. sadece bunu yapabilecek 10 kişi var falan demesi etkileyici geldi. ekstra bilgileri de seve seve okuyorum. yakın zamanda fazlası gelecekse veya varsa alırım da :D
Yok o kısım sana değildi. Sadece senin mesajını okuyunca hiç bilinmeyen bir karakterle beklenen bir karakterin sahneye girişini karşılaştırmak istedim. Ve Tog'un ekstra bilgilerinin de bu gibi şeyler için olduğunu söylemek istiyorum.

@Elodin
epey epey oldu kendimi tutali ve spoiler okumayali, deger mi spoiler konusuna girmek? epey tartisma ve sohbet geciyor, acipta katilmamak epey zorlasiyor zamanla.

@Elodin
epey epey oldu kendimi tutali ve spoiler okumayali, deger mi spoiler konusuna girmek? epey tartisma ve sohbet geciyor, acipta katilmamak epey zorlasiyor zamanla.
Yok ya önümüzdeki 3 bölüm aynı zamanda bu arc'ın son 3 bölümü, yani kapanış.
Tabi önemli birkaç husus var da dövüş kısmını geride bıraktık SIU'nun dediği gibi.

Sahi sence Gustang neden geldi ve olaya yaklaşımı nasıl olacak?

Son düzenleme:
Tabi önemli birkaç husus var da dövüş kısmını geride bıraktık SIU'nun dediği gibi.
3 bölümden sonra sezon finali mi olacak?
Bir bilgin var mı bu konuda?
Bir de Gustang hangi ailenin lideriydi yahu? Bir Arie Hon kadar kalmamış aklımda.

3 bölümden sonra sezon finali mi olacak?
Bir bilgin var mı bu konuda?
Bir de Gustang hangi ailenin lideriydi yahu? Bir Arie Hon kadar kalmamış aklımda.
Yok sadece Ölüm Katının Kapanışı var ve sağlık gerekçeleriyle ara vericekmiş bir süreliğine. Ama 2. sezonun finali değil sonuçta sonraki arc için giriş yaptı.
Po Bidau Ailesi, Gustang'in atölyeyle derin bağları var ve Po Bidau Ailesi araştırma enstitüsüyle ünlü. Ailenin seçilmiş çocukları buraya katılıyor ve Koon ailesini seçilmişleriyle rakiplermiş onlar da.

Yok sadece Ölüm Katının Kapanışı var ve sağlık gerekçeleriyle ara vericekmiş bir süreliğine. Ama 2. sezonun finali değil sonuçta sonraki arc için giriş yaptı.
Po Bidau Ailesi, Gustang'in atölyeyle derin bağları var ve Po Bidau Ailesi araştırma enstitüsüyle ünlü. Ailenin seçilmiş çocukları buraya katılıyor ve Koon ailesini seçilmişleriyle rakiplermiş onlar da.
Eyvallah güzel oldu bu söylediklerin. Tartışmaya katılmayalı körelmiş biraz bilgilerim ki atölyeyi hep ilgi çekici bulmuşumdur :D

Eyvallah güzel oldu bu söylediklerin. Tartışmaya katılmayalı körelmiş biraz bilgilerim ki atölyeyi hep ilgi çekici bulmuşumdur :D
Benim de ilgimi çekiyor: Sonuçta adamlar artık antik tarih sayılan aile liderlerini tırmanması esnasında onların eğitimleri için treni ve muhtemelen yüksek seviyeci gücünde olan Gardiyanların Tanrısını yapmışlar.
Ateşlemeli silahlar da onların ürünü falan.

Sahi sence Gustang neden geldi ve olaya yaklaşımı nasıl olacak?
Gustang'in yeri diger aile liderlerine gore epey farkli bence, nedeni epey farkli olsa dahi, gustang trendeki god of guardians'i yaratan adam, ve genellikle atolye oyle kucumsenecek birsey degil, belkide gustang'in zahard'a yardim edip kral yapmasindaki neden olumsuzluk? veya baska birsey ki bilmiyoruz, ama istedigini aldiktan sonra belli ki zahard ile arasi iyi degil.

ozaman spoilersiz devam ediyorum ben :D tesekkurler.

Noblesse'da Dorant dövüşünde bırakmıştım da Dorant Muzaka'yla kapışacak kadar güçlü bir karaktermiş falan ama vs öncesine kadar adını bile duymadığımızdan hiç de önemli biriymiş gibi bir izlenim vermiyor. Ama mesela Gustang'e bakalım adamla ilgili temel şeyleri içeren bir yazı var. Önceden az bir gösterilmişliği var şimdi orataya çıktığında herkes Ooo çekiyor. Yani her ne kadar bazıları ekstra bilgilerden rahatsız olsa da seriye katkıları yadsınamaz.
Hem de TUS evreninde güç olarak altla üst arasındaki fark çok fazla. Hikaye henüz kurallı karakterler üzerinden işlenirken aile liderlerini gösteren bölümler çizemezsin. Hani çizersin de hikayeye katkısı olmaz, sonuçta ayrı dünyaların insanları.
O yüzden tembellik yapıp yazarı eleştireceğimize wikiye hakim olalım lütfen. Sonuçta o kadar da fazla şey yok. :)
Siu'nun Türkiye şubesi gibi konuştun valla :D Ben asıl o bölümlere bayılıyorum ya Urek'in ilk gözüktüğü bölüm Gustang'ın sahneye girişi falan bana bunlarla gelin. Doldurmuş çöp karakterlerle seriyi yemişim Rachel'i Wangnan'ı falan Baam bunların seri boyunca gösterdiği gelişimi kuledeki 2. gününde gösterdi yahu :hhh: şaka şaka her karakter önemli :good:

Siu'nun Türkiye şubesi gibi konuştun valla :D Ben asıl o bölümlere bayılıyorum ya Urek'in ilk gözüktüğü bölüm Gustang'ın sahneye girişi falan bana bunlarla gelin. Doldurmuş çöp karakterlerle seriyi yemişim Rachel'i Wangnan'ı falan Baam bunların seri boyunca gösterdiği gelişimi kuledeki 2. gününde gösterdi yahu :hhh: şaka şaka her karakter önemli :good:
Wangnan ve Rachel güç olarak acınası olsa da kulenin gerçeklerini bildikleri ve kendi amaçları olduğu için hikayeye belli bir ilerleme sağlayabiliyorlar.
Bunun yanısıra Bero bero ( şişman kız) Iruroe ( uçan pembeli) gibi hikayeye çok az katkı sağlayanlar da var. Ama ben bunları kuledeki kurallıların genel bir yansıması olarak görüyorum. Yani her zaman Baam ve saz arkadaşlarını mı göreceğiz? Onlarla aynı katta testlere giren kişileri görmek hem ortalama kurallı gücü hakkında bir fikir veriyor ve bizimkilerin seviyesini kestirebiliyoruz. Ayrıca hiç yan karakter görmeden tırmanmayı bitirseler çok garip olurdu. Kulede yaşıyanlar ne gibi insanlar bilemezdik.

@RocheFelix Bir de Po Bidau çocuklarının araştırma enstitüsüne katılmaları zorunluymuş o yüzden kurallı olarak pek gözükmüyorlar sanırım. Katılamayanlarsa dışlanıyormuş aileden. Belki Iniete gibi dışlanmış bir Bidau görebiliriz yakında.
Hatta şimdi aklıma geldi. Wolhaiksongla gördüğümüz Toulalan isimli kurallı trendeki gizli kata gitmek istiyordu ve sonraki arc da orada geçecek. Dolayısıyla onu görmemiz epey olası. Saç rengi de Gustang'e benziyor.

@Miko Aslında Gog'yi yapan atölye (muhtemelen Macseth) Gustang kuleye girmiş bir çaylakken GoG onu eğitiyor diğer aile liderleri gibi.
Gustang Ölüm Katının gizli kalması için Son kapı muhafızını yapmış.

Genelde atölye Zahard imparatorluğunun bilimsel kuruluşu gibi görülüyor ama yanlış.
Zahard kuleye girdiğinde atölye zaten vardı. Ama kule anarşi halinde olduğu için şimdiki gibi her katta merkezleri yoktur da daha azdır.
O zamanlar kulenin fethine yarımcı olsun diye 10 aile liderleri ve Zahard'a yardım olsun diye ateşlemeli silahları yapmışlar. Ve Cep Fener gibi icatlarını da onlarla paylaşmışlar.
Hatta Atölyenin orta kademeli kişileri yüksek seviyeciler kadar saygı görüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık