Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Daha düne kadar Jinsung'un gözlerine bile bakamayan Koon'un aile liderlerinin yanındaki rahatlığı rahatsız etti beni...
Tamam aile liderleri de korkunç. Ama Jinsung Ha'nın lakabı korkunç. Adam her gördüğü yerde 10 aile liderlerini öldürüyor. Sonuçta Koon kendi aile liderinin kasasını soyuyor. Tamam gene de bu kadar rahat olmamalı ama azıcık da gideri var.

Tamam aile liderleri de korkunç. Ama Jinsung Ha'nın lakabı korkunç. Adam her gördüğü yerde 10 aile liderlerini öldürüyor. Sonuçta Koon kendi aile liderinin kasasını soyuyor. Tamam gene de bu kadar rahat olmamalı ama azıcık da gideri var.
Evet Jinsung aile üyelerini katletmesiyle ünlü, Koon korkmakta haklı ama diğer tarafta da tanrıdan farksız liderlerle asker arkadaşlarıymış gibi takılması söz konusu :/

Ranker'lar bi yana kurallıların A,B,C gibi seviyeleri arasında bile çok fark gösterilmişti önceden. Kule tırmanma süresini uzatan bu olmalıydı ama SIU biraz burda batırdı bence.

Başta herkes tecrübesiz olunca iyi aileden gelen ve yetenekli olan kazanır. Ama kulede ilerledikçe daha yaşlı kurallılar olacak. 400 yıldır tırmanan bi çöp 15 yıldır tırmanan prensesle kapışabilir. Ben bu yüzden prenseslerin tırmanması da 200 yılı buluyordur diye düşünmüstüm.

Khunun 1,5 yıl uyuduktan sonra speedrun yapması bozdu bunu. Bu gidişle bizimkiler kuleyi urekten hızlı bitirecek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık