Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Gustang Traumeri’nin boş bıraktığı ana üssünü tarumar ediyor sanırım. Bi an Bam’a yardıma gitti sanmıştım.

Aile liderlerinin üzerinde bir güç olmamasını geçtim karşı gelebilecek bir otorite bile yok.

Bu bölümden sonra Gustangın Urek için söylediği bi söz aklıma geldi. “Bütün çocuklarımı tek tek öldürmeni istemem” y da buna benzer bir şeydi işte

Gustang Traumeri’nin boş bıraktığı ana üssünü tarumar ediyor sanırım. Bi an Bam’a yardıma gitti sanmıştım.

Aile liderlerinin üzerinde bir güç olmamasını geçtim karşı gelebilecek bir otorite bile yok.

Bu bölümden sonra Gustangın Urek için söylediği bi söz aklıma geldi. “Bütün çocuklarımı tek tek öldürmeni istemem” y da buna benzer bir şeydi işte
Baam’e yardım etmiş olmak için saldırmış olabilir. Şimdi traumere gustang’ı durdurmaya gitmek için bizimkileri bırakmak zorunda.

Bi taşla iki kuş vurdu galiba gustang. Akıllı herif.

Programda sorun var androidde. Guncellemeden sonra uyelige girilmiyor. Sifre unuttum ekrani bile yok. Dogru girmissem bile girmiyor. Kaldirip kurdum bu kezde program bile acilmiyor xd. (Tel samsung a32)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık