Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Son bölümlerin vasatlığı hakikaten sıkmıştı. Ancak bu bölümle işler biraz toparlandı sanki. Baam'dan beklenen performansı görmeye başladık. Ancak ölüyü dirilteceği aklıma gelmezdi.

Keşke şöyle içine de bir baksaydık. Mavi ve kırmızı yaratık güç için beni seç diye baskı yapsa sonra siyah mart gelse ve "Çekilin o bizim kralımız." dese.

Bilinçsiz olmaması daha iyi oldu ama diken ateşleyip de kızı ve kendi yaralarını geri sarması... Acaba isteğine göre dikenin gücü değişiyor mu anlamadım

Hiç beğenmedim ya Baam'ın halini. Mazino'nun sade çizimi çok daha güzel duruyor. Böyle her yerinden bir seyler çıkması felan filan gerek yok ya.

Serideki ileri seviye dövüşlerde muhtemelen böyle aparatlar(kılıçlar, ateşlemeli silahlar vs) göreceğiz. Veri zahard da aynı şekilde fazla aparata sahipti. Ancak Baam'ın bu formu da tamamlanmış bir form değil, yani birleştikçe daha sade bir hale evrilebilir zamanla.

Ayrıca orada diken yardımıyla sanki zamanı geri sardı. Bu da çok enteresan. İyileştirme gücüne benzemiyor çünkü yerdeki kanlar geri döndü vücuduna.

white'ın öldürdüğü sarışın kızın yeteneği gibi kullandı ikinci dikeni. tabi çok daha gelişmiş hali. ikinci dikenin zaten uzay-zamanla alakalı olduğu söylenmişti

Aria'nın kanı Baam'ın üzerine sıçradığı için o sayede onun gücünü kopyalamıştır diye düşünmüştüm ben. Diken de aklıma geldi ama önceki bölümde kanın sıçramasını özellikle gösterdiği için böyle düşündüm.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık