Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Benim şahsi fikrim mavi şeyinde administrator olduğu. Administrator dediğime bakmayın epeydir ingilizce takip ediyorum alışkanlık oldu. Muhtemelen fug verdi çünkü Urek red thryssayı bedenden ayırmak için fugdan mı workshoptan mı çaldığı bir sıvı vardı. Ne için böyle birşey yaptıklarını bilmediğini söylüyordu. Bence ters bir durum olursa bam'dan geri alabilmek için. İşin garip tarafı ölüm katındaki administrator dışında admin olmamalı. Workshop tarafından yapılmış olabilir. Çünkü bahsedildği üzere workshop zaharda karşı gelebilecek güçte bir oluşum.

İnternette bulunan spoiler bölümlerin fan çevirileri biraz kötü aslında okudum da şimdi.
Siu tamam biz de bazı mangakalara benzemez ileride diyoruz da bazen ani ölüm veriyorsun da bizi dumura uğratıyorsun. Karakteri biraz tanıyaydık bayağı eğlenceli birine benziyordu.

Siu yavaştan tansiyonu arttıracak gibi duruyor şimdilik. Ayrıca bu kadar dikkat çektikten sonra Baam kesin o kısa yolu kullanacak. Umarım şu Beyaz şerefsizine kullandırır da gebertirler şunu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık