Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Troll yapmaz ya ama geçen biriyle daha konuştuk, zıpkıncı eksiği var ekipte. Kırmızı kanatlı eleman bile kayboldu. Parakewl var bir o da troll zaten yeni sağlam zıpkıncılar lazım.
Sahi ya Amigonun ayrılışını tek bir cümleyle bile açıklayalabilirdi SIU ama onu bile yapmadı :D
Pozisyonları da bizim kadar önemsemiyor sanki yazar.
Ya da hemen hemen her karakter diğer pozisyonlarda da tecrübe kazanmaya başladığı için böyle yapıyor.
A.A zıpkıncılığa başladı, ortalamanın üzerinde güçlü olmasına rağmen neredeyse dövüştüğünü hiç göremiyorduk. Preview ve blog yazılarına bakarsak zıpkıncı pozisyonunda olacak artık.

Sahi ya Amigonun ayrılışını tek bir cümleyle bile açıklayalabilirdi SIU ama onu bile yapmadı :D
Pozisyonları da bizim kadar önemsemiyor sanki yazar.
Ya da hemen hemen her karakter diğer pozisyonlarda da tecrübe kazanmaya başladığı için böyle yapıyor.
A.A zıpkıncılığa başladı, ortalamanın üzerinde güçlü olmasına rağmen neredeyse dövüştüğünü hiç göremiyorduk. Preview ve blog yazılarına bakarsak zıpkıncı pozisyonunda olacak artık.
Fenerci: Koon
Oltacı: Androssi, Anak, Boro, Ran
Dalga tutucu: Baam, Laure, Sachi( Bu adamın ayrı bir karizması var.)
Kaşifçi: Ressam çocuk Hockney, Hatsu,
Rehber: Kızıl cadı
Zıpkıncı: Rak reis.

Anak'ı zıpkıncı yazıp yenilmez bir takım yapılır ama yok yani elde zıpkıncı yok. Koon'un takımında kuş vardı, öldü. O zıpkıncıymış. Rachel'in ilk katta koruyan vardı, o da ortadan kayboldu. Elde bir Novick kalmış. Aleksai Amigochaz bu adam devam etse iyiydi ya da yerine birini bulsunlar.

Zıpkıncı çok bulunan bir sınıf değil zaten. 10 Aile arasında zıpkıncı diyebileceğimiz tek kişi Koon Eduon mesela.
Rak ve Novick yeterli olur zaten Koon ve Ran zıpkıncı yerini alabilirler.

Dersen ki Anak'ın takımında zıpkıncı eksik o zaman Amigochaz gerekebilir ama herkesi bir bütün olarak düşünürsek gerek yok.

Amigochaz ve 2.kattaki diğer kılıç ustası hiç söz edilmeden kayboldular belkide hala tırmanıyorlardır diğerlerine ayak uyduramamışlardır.

Evet takımları Leeso'nun takımı ve Baam'ın takımı olarak ayrı ayrı değerlendirmemiz lazım.
Novick, Ran etc Cassano'yu yakalamak için ayrılmıştı ama o mesele hallolduğu için Ölüm Katından sonra takıma geri döneceklerini varsaymalıyız.
Akraptor, Prens Wangnan Misengin yokluğunun yarattığı boşlukları da dikkate alırsak geri gelmek zorundalar...

Rak, Koon ve Baam serinin monster triosu üçünden birinin öleceğini yada güçsüz kalacağını düşünmüyorum.. Baam'ın kuleye girişi ve onunla beraber girenleri bir nevi Zahard'ın kuleye ekibiyle birlikte girişi gibi yorumlamalıyız.. Bu ekipten hemen hemen herkes yüksek seviyeci potansiyeline sahip, son paylaşılan blog yazısında okuduğum kadarıyla Rak'ın öldüğüne dair bilgi vermemiş, prens ve akraptor öldüğünde bahsetmişti artık çizemeyeceğim için üzgünüm falan demişti.. Bende şu Arie elemanının yanındadır diye düşündüm ama o patlamadan sağ çıkaracak gücü kimin var ki Yuje bile Yehwa'nın alevleri olmasa kurtaramazdım diyor, bana kalırsa uçuk bir varsayım olacak ama Enryuu yada Phantaminuim kurtarmış olabilir.. İnşallah öyledir, ikisinden birini görmek hoş olurdu..

Rak, Koon ve Baam serinin monster triosu üçünden birinin öleceğini yada güçsüz kalacağını düşünmüyorum.. Baam'ın kuleye girişi ve onunla beraber girenleri bir nevi Zahard'ın kuleye ekibiyle birlikte girişi gibi yorumlamalıyız.. Bu ekipten hemen hemen herkes yüksek seviyeci potansiyeline sahip, son paylaşılan blog yazısında okuduğum kadarıyla Rak'ın öldüğüne dair bilgi vermemiş, prens ve akraptor öldüğünde bahsetmişti artık çizemeyeceğim için üzgünüm falan demişti.. Bende şu Arie elemanının yanındadır diye düşündüm ama o patlamadan sağ çıkaracak gücü kimin var ki Yuje bile Yehwa'nın alevleri olmasa kurtaramazdım diyor, bana kalırsa uçuk bir varsayım olacak ama Enryuu yada Phantaminuim kurtarmış olabilir.. İnşallah öyledir, ikisinden birini görmek hoş olurdu..
Enryuu' yu görelim. Phantamium'u daha çok merak edelim. Axis gücünü şimdiden gormemeliyiz bence serinin tutarlılığı açısından.

Hala 43. Kata tam giris yapamadilar galiba birde bu gardiyanin bedeni 43.kati sarmalamismi kanina dusup denize dalar gibi icinden gectiler benmi yanlis anladim.

Urek mi o yeahhhhhh diyorum ama en fazla bizimkiler köşeye sıkışmışken Urek gelir birilerine tek atar, iki laf edip çekip gider :/
Urek fazla gelir herkese de ama Enne Zahardla aynı kare de çizilirse filan var ya yıkılır buralar da lakin bu çizerler ağır vicdansız olduğundan bize anca hayal etmek kalıyor.

karaka için ölümsüz mü acaba denildi ama işte yok efem o ulu ailelerden biri değil filan diye hemen cücemiz lafa atladı ama acaba prens denilen varlık bir değilde bir kaç tane olabilir mi? belkide bu prensler, karaka veya civciv gibi sadece gerçek prens için bir ön hazırlık mı. Yani ne prensler ne de değiller arada kalmışlar sadece. onun için tamam güçlerine sahip değiller zahardın filan fıstık.
fahişeler sokağın prensi de bunun için deniliyor istenmeyen çocuk misali

rak evet serinin ana dinamiklerinden ama güç olarak değil.
Ran, androssi filan her zaman bizim tatlı şeyden güçlü olacaktır.
monster trio olamaz Rak la ama tabii ki ''baam koon rak'' diye çekirdek üçlüden bahsebiliriz ama güç bakımından erişemeyeceği adamlar hep olacak timsahımızın

Bence Axis talse ulzer story (doğru mu yazdım hatırlamıyorum) nin sonunda çıkacak, evreni yok edecek ve başka bir hikayeye geçiş yapacağız.

Ne kadar da yaratıcıyım :D

Urek mi o yeahhhhhh diyorum ama en fazla bizimkiler köşeye sıkışmışken Urek gelir birilerine tek atar, iki laf edip çekip gider :/
Urek fazla gelir herkese de ama Enne Zahardla aynı kare de çizilirse filan var ya yıkılır buralar da lakin bu çizerler ağır vicdansız olduğundan bize anca hayal etmek kalıyor.

karaka için ölümsüz mü acaba denildi ama işte yok efem o ulu ailelerden biri değil filan diye hemen cücemiz lafa atladı ama acaba prens denilen varlık bir değilde bir kaç tane olabilir mi? belkide bu prensler, karaka veya civciv gibi sadece gerçek prens için bir ön hazırlık mı. Yani ne prensler ne de değiller arada kalmışlar sadece. onun için tamam güçlerine sahip değiller zahardın filan fıstık.
fahişeler sokağın prensi de bunun için deniliyor istenmeyen çocuk misali

rak evet serinin ana dinamiklerinden ama güç olarak değil.
Ran, androssi filan her zaman bizim tatlı şeyden güçlü olacaktır.
monster trio olamaz Rak la ama tabii ki ''baam koon rak'' diye çekirdek üçlüden bahsebiliriz ama güç bakımından erişemeyeceği adamlar hep olacak timsahımızın
1-Atölye savaşları arcından sonra ne dediler en güçlü takım tekrar bir araya geldi..
2-İsim avı istasyonunda Arie olan eleman ne dedi bir kere bile bağırmadı..
Seri de Rak'ın söylemleri komik, bu yüzden fazla göze çarpmıyor ama Rak gerçekten güçlü.. 10 aile veya Prenseslerle karşılaştırmak yanlış.. İlerleyen katlarda 10 aile elemanları da rakibi olmaz, prensesler ve kuralsızlar hariç.. Rak reise kefilim..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık