Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Aldı be hacı dövüş tarzı değişti adamın. sihinsoo saldırısı bile değişti. Baamı eğitmeyen kalmadı.
Egitmeyen kalmadı evet ama adam zaten basından beri bişiler kopyalamakta iyiydi o yüzden bana cok öle gelmiyor. Birde bisi sorucam sizlere. Sizce veri zahard ile kallavan kapışsa ne olur?

Egitmeyen kalmadı evet ama adam zaten basından beri bişiler kopyalamakta iyiydi o yüzden bana cok öle gelmiyor. Birde bisi sorucam sizlere. Sizce veri zahard ile kallavan kapışsa ne olur?
Kallavan parçalar. Veri Zahard ile berabere Kalan Baam'ın Kallavan karşısındaki durumunu gördük yeterli değil mi? Hemde elinde Siyah Mart vardı Baam'ın Kallavan ile kapışırken.

Bencede kallavan parçalar, veri zahardı normalin biraz üstü seviyeci say sen. Kallavan ilk 100deki adamla kapışıyor.

Kallavan parçalar. Veri Zahard ile berabere Kalan Baam'ın Kallavan karşısındaki durumunu gördük yeterli değil mi? Hemde elinde Siyah Mart vardı Baam'ın Kallavan ile kapışırken.
Berabere kalan??zahard'ın yarısı yoktu ya...
Karakteri sevmediğimden midir bilmem ben ben baam'ın su an onu alabileceğini düsünüyorum nedense. Yama ile kallavan olsa ne dersiniz peki?

Bence yama alır elder bile şaşırıyor bu kadar güçlümüydün sen diye.
Bencede yama alır gibi duruyor, daha dönüşümü tam bitmedi. Gerçi Kallavan'ı da tam göremedik neyi var neyi yok ama yama daha havalı. Yama nın bu hallerini gördükçe, baam ın yama'ya rest cekisine gülesim geliyor :D

Gardiyanın baama yardım etmesine ne diyorsunuz.Evankhelli karakanın yanına göndererek bir anda seyiri değiştirdi. Zahard kadere hükmetmek istiyor ve yapmak üzereyim gibi birşeyler diyordu.Peki zahard yapıyorsa gardiyanlar niye yapamasın?Hani perde arkasında bir kader savaşı dönüyor,Siu de helodin kurallıları seçer kule kuralsızları gibi cevap vermişti bir soruya.Kulenin ihtiyacı olan baam ve kaderi değiştirmeye çalışan canavarlar.Keşke kitabı olsaydı da gömülseydik içine ya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık