Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Fugdan gelenler arasında yüzünü görmediğimiz kız vardı. Rachel olabilir belki. Ya da direk elçi Rachel'dır.
Evet dün okurken o benimde dikkatimi çekti. Olabilir neden olmasın. Benim anlamadığım en başta baam için bir amaçtı ve rachel desteklendi diye düşünüyorum ama şu an fug da baam dan vazgeçti. Zaten yozlaşmıslar ve baam bunun farkında. Halen neden destekleniyor bu kız anlamadım.

Evet dün okurken o benimde dikkatimi çekti. Olabilir neden olmasın. Benim anlamadığım en başta baam için bir amaçtı ve rachel desteklendi diye düşünüyorum ama şu an fug da baam dan vazgeçti. Zaten yozlaşmıslar ve baam bunun farkında. Halen neden destekleniyor bu kız anlamadım.
Rachel'ı daha çok kullanıyorlar aslında. Ayrıca Baam'dan vazgeçtiklerini hiç sanmıyorum.

Rachel'ı daha çok kullanıyorlar aslında. Ayrıca Baam'dan vazgeçtiklerini hiç sanmıyorum.
Fug zaten içinde ayrılmış durumda. Eski ideolojiyi takip edenler var, zahard'a karşı kini intikamı olanlar var, kişisel amaçları için duranlar var. Baam ı destekleseler bile tüm bir fugdan bahsetmek mümkün degil. Rachelı neden kullansınlar ki artık merakım bu. Baam artık rachel için tırmanmıyor kuleyi bir hedefi var. Zahard'ı deviricek kuleye değisim getiricek vs vs. Bu noktada rachel a ihtiyaçları yok varsa da sebebi ne??

Fug zaten içinde ayrılmış durumda. Eski ideolojiyi takip edenler var, zahard'a karşı kini intikamı olanlar var, kişisel amaçları için duranlar var. Baam ı destekleseler bile tüm bir fugdan bahsetmek mümkün degil. Rachelı neden kullansınlar ki artık merakım bu. Baam artık rachel için tırmanmıyor kuleyi bir hedefi var. Zahard'ı deviricek kuleye değisim getiricek vs vs. Bu noktada rachel a ihtiyaçları yok varsa da sebebi ne??
Rachel'ın 3 dilek hakkı vardı. Ne dilediyse fugun işine yaramıştır belki de. Ya da epey güçlendiyse azıcık kullanalım demişlerdir.

Rachel da kuralsız. Ve Baamın bu günlere gelmesinde ki en büyük etken. Baam Rachel' a ulaşmak için buralara tırmandı. Rachel ise Baam' ın annesinin dileğini kendisinin gerçekleştireceğini ifade ediyor. Burda da fug' un başındaki adamın Baam' ın babasının yani V. nin Müridlerinden olduğunu hatırlamakta fayda var diye düşünüyorum.
Rachel'a kuralsız demek doğru değil bence. Bir şekilde Baam sayesinde girdi şahsımca.

Kuralsızları hep ayrı seviyede gördük. Rachel öyle değil diye kuralsız diyemeyiz ama kuralsız olsa Headon öyle davranmazdı kıza. Sen kim köpek çekti kıza.

Hatta şöyle açıklamışlar; Rachel kule tarafından seçilmese bile, yani Baam' ın açtığı kapı ile girse bile, Headon tarafından seçilmediği için düzensiz olarak sayılır.
Bu daha doğru olmuş. Ama öyle alelade bir şey de beklemiyorum bu kızdan. Gören umursamıyor bunu. Gustang bile şu Zahard'ın şeyi için kullandı. Canı sıkıldı herhalde 3 dilek dileme hakkı verdi kıza.

Wikilerde kuralsız olarak ifade ediliyor. Sui nin de aksini ifade ettiğini duymadım. Zaten fark etmişsindir farklılıkları var. Bende senin gibi düşünüyorum fakat o karakterimizi yaratan asıl kişi. Yaptığı günahlar aslında sırtlandığı yükler gibi. Düşünsene güzel bir hayat vaat etseydi Baam' a bu kadar ilerleyebilirmiydi bizim saftirik. Sadece Arlen' e duyduğu sevgi yüzünden kör olmuş durumda biraz da. Ve Baam' a onun oğlu olarak da bakmıyor gibi tam. Sanırım fug onu ilerde Baam ile ilgili farklı manipülasyonlar için de kullanacak. Baam' ın karakteri belli zaten. Duygusal tercihleri var.
Rachel de kuralsız ama diger kuralsızlar gibi güçlü bir şahsiyet degil kendisi. Fitne ve fesatın vücut bulmuş hali. O yüzden kimse kuralsızlarla bir tutmak istemiyor. Ama rachel da kendisi acmadı kapıyı taaa en başta başladı baam ın halkını yemeye:artiz:

İlk başlarda rachel sevdasına tırmansada şu an öle birsey yok. Şu anki faydaları nedir rachelden merakım bu

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık