Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Bunu da es geçmez bence :/
Kristal ne işe yarıyor bilmiyorum ama fiziksel gücü filan arttırıyorsa Baam eksik tarafını geliştirme şansı elde edebilir :/
Zaten Diken'e benzetmiştik neden olmasın...

4-5 bölüm daha gelsin şu Tog'u baştan okucam artık kaçıncı oldu bilmiyorum :/
Kallavan kristali kullanmadan önce yapılı, fiziksel güce yönelmiş bir seviyeciydi şu an kristalden geldiğine emin olduğumuz tek şey adamın karnında kafam kadar delik olsa da onu hayatta tutması yani kendini deşmeye meraklı Baam için mükemmel eşleşme :D

Bu arada aramızda 5 tane Zahard casusu var galiba :mad:

Son düzenleme:
@Elodin zahard taraftarı değilim ama kazanacağını düşündğümden attım :( üstünlük açısından. ama karaka'nın da dediği gibi onlar için dövüşü kazanınca elde edecekleri bişey yok. eğer baam ve ekibi kaçarsa bu zafer olur. üstünlük bakımından zahard tarafı üstündür ama fug tarafı kaçar ve istedikleri olmuş olur.
ve baam sürekli absorbe ettikleriyle bi diyalog halinde ya bu kristal abi de tam içerde muhabbet etmelik adam. baam onu da içeri alır epey konuşacak şey bulurlar :D

Yav bence kristali falan çekmesin iyiçe toplama karaktere döndü.:D Kendi gücü vardı bizim çocuğun hala kullanamıyor mu onu?
Jinsung reis yenilince benim kafamdaki planların hepsi suya düştü, resmen Mihawk amiral altı seviyede çıkmış gibi hissediyorum şuan.:(
Bizimkiler nasıl kurtulacak yada kurtulabilecekler mi ondan bile emin değilim. Urek'in gelmesi pek mümkün değil bence bizimkilerle ayrılalı daha çok olmadı. Evankhell'in zaten sağlam bir rakibi var. Yuri'nin her ne kadar potansiyeli yüksek olsada şuanki seviyesi yeterli değil. Acaba Gustang falan mı gelecek. Her türlü analize, teporiye, spoilera açığım.:oleyo:

bence hic kimse gelmemeli bir çok serideki gibide baş karakter içindeki gücü kontrolsüzcede acıp milleti de yenmemeli her 2 traftandan ciddi kayıp olsa ve birilerinin fedası ile kaça bilseler daha epik olur baam'ın kişiligi acisindanda daha etkili olur biraz saykoluk görürüz ileride

@Demirhf şaka yapıyorum tabi, sonuçta bu genel kanıyı öğrenmek için bir anket. Hatta millet baskı hissetmesin diye oyları kapalı tuttum :D
Karaka bu savaştan bizim kazanabileceğimiz bir şey yok dedi ama herkesin karşısında dişli bir rakip varken kaçmak da gerçekçi bir seçenek gibi gözükmüyor bana. Kallavan'ın durumu hakkında kesin bir fikir sahibi olsak güzel olacak. Yani eğer onu indirebilirlerse, kaçmak için açık yakalamış olurlar ve düşman saflarından böyle birini eksiltmek de, Jinsung'un kaybını dengeler.
O adamla Baam'ın uyuştuğunu da düşünmüyorum. Savaşmaktan yorulmuş biriyle, savaşmak için yeni yeni motive olan biri tam ters sanki. Baam o adama uyarsa bir sahil kasabasına yerleşip, domates yetiştirmesi lazım.

@Falcon of Light
Arlene Baam'ı kuledeki her şeyi yiyip bitirecek bir canavar olarak görüyormuş, Baam'ın içine Tanrı tarafından konulan güç bu. Temas ettiği teknikleri kopyalayabilmesi de bu absorbe etme gücüyle ilgiliydi bana göre.
Baam'ın kendi gücü diyebileceğimiz şey özel shinsoo manipülasyonu küre ve shinwonryu ki bunu da zaten kullanıyor.
Jinsung'un yenilmesi bana daha olası gözükmüştü. Sonuçta Baam'ın hocası ve yeni ortaya çıkan bir karakteri paket yapsa, o karakterin yaratılma amacı sadece yenilmek olurdu ama Siu karakterlerini sever, adama özgeçmiş yazmış baya :D

Yukarıda da dediğim gibi kendsine görev verilen kişi Kallavan, eğer o ölürse sanmam ki Elpathion görevi tamamlayacağım diye komutayı eline alsın. Bence geri çekilme emri verir. Elliot da orduya karşı pek nazik değildi, onun saldırılarından korkup geri çekildiler. Evankhell katı terk ederse Elliot bir şey yapmaz gibi.

Tabi hala Maschenny problemi var. Jinsung'a bitirici darbeyi vurmak için beklemişti, şu anda Ay Silahlarını almak için fırsat kolluyor muhtemelen ve komutayı eline alabilir.

@bybulut Benim de olmasını istediğim şey o, Kallavan ölmese bile 1. ve 2. bölüklerde adam kalmadı nerdeyse, Baam kurtulduğu müddetçe kaçışları zafer sayılabilir, sonuçta komutan ciddi yaralı ve çok sayıda kayıp verdiler.

Kallavan'ın karnında gerçekten de delik varsa büyük ihtimal ölüyor demektir çok zorlama olacak ama zaten ölüyorum kristali Jinsung'un korumaya çalıştığı kişiye vereyim der mi acaba ? Dediğim gibi aşırı zorlama olur.

Jinsung'un da öldüğünü sanmıyorum bir önceki bölümde Kallavan üstünde kullandığı tekniği Baam'a öğretmedim keşke öğretseydim dedi bence Baam o tekniği öğrenecek ayrıca ayrıca neresinden ne kadar yaralandığını da görmedik öldürmek isteseydi net bir şekilde öldürürdü böyle muallakta bırakmazdı bence. Siu Jinsing'u bu kadar kolay harcamaz bence, Akraptorun ölümü bile daha dramatikti.

Yuri Fug'dan nefret ediyordu Jinsung da kendi ailesini katletti diye biliyorum Yurinin Fug nefreti Jinsung ile alakalı büyük ihtimal, onu da görmedik.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık