Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

nasıl oldu ya ? zaten bu jinsung manchenny yanına geldikten sonra nasıl kurtulup buraya gelmişti ki. nasıl atlattı manchenny'yi buraya gelmeden önce
Maschenny Jinsung'u son istasyona gitmesi için yemlemişti kafa kafaya girmek yerine. ''Dövüşsek de ortaya pek bir sonuç çıkmaz, hem senin acelen var gibi'' falandı. Ben Kallavan tarafından öldürülmesini sağlamak için öyle yaptı sanıyordum ama arkasından gelip zayıf anını kolluyormuş belli ki. Leroro'nun dediği gibi ''Asla bir Koon'a güvenme''

Maschenny Jinsung'u son istasyona gitmesi için yemlemişti kafa kafaya girmek yerine. ''Dövüşsek de ortaya pek bir sonuç çıkmaz, hem senin acelen var gibi'' falandı. Ben Kallavan tarafından öldürülmesini sağlamak için öyle yaptı sanıyordum ama arkasından gelip zayıf anını kolluyormuş belli ki. Leroro'nun dediği gibi ''Asla bir Koon'a güvenme''
Kallavan tarafından öldürülebileceğini bile düşünmüyordu bence. Zayıflatıp dikkatsiz bir anını yakalamak istemiş ama bence uyuyan antiği uyandıracak.

Kallavan tarafından öldürülebileceğini bile düşünmüyordu bence. Zayıflatıp dikkatsiz bir anını yakalamak istemiş ama bence uyuyan antiği uyandıracak.
Valla Jinsung Maschenny gelmeden önce bayağı yaralanmış ve güçlü taktikler kullanmış gibi görünüyor.. bilmem son bir kozu varmı. Yani onun çapında birinin olması gerekir ama Jinsung genel olarak düz bir karakter, büyüyle itemle falan bir işi yok.
Hatta Gandal misali senin geçmene izin veremem diyor galiba.

Valla Jinsung Maschenny gelmeden önce bayağı yaralanmış ve güçlü taktikler kullanmış gibi görünüyor.. bilmem son bir kozu varmı. Yani onun çapında birinin olması gerekir ama Jinsung genel olarak düz bir karakter, büyüyle itemle falan bir işi yok.
Hatta Gandal misali senin geçmene izin veremem diyor galiba.
Hal ve tavırları eskiden anlatıldığı tarzda kana susamış gibi gelmedi bana. O yüzden tam anlamıyla potansiyelinde savaşmıyor olabilir. Maschenny'in yaptığı belki de bunu açığa çıkarmak içindir.

Eğer kesin öldürülmediyse maschennyının gene başı dertte olabılır.

Ama tuhaf olan Kallavanın kalbınde yarık açmış jınsung mıllet jınsung oldu kallavan ölmedi demeleri komik yoğu topu mızrak yedi. Kallavan öldü jinsung ağır yaralı bence.

Son düzenleme:
Eğer kesin öldürülmediyse maschennyının gene başı dertte olabılır.

Ama tuhaf olan Kallavanın kalbınde yarık açmış jınsung mıllet jınsung oldu kallavan ölmedi demeleri komik yoğu topu mızrak yedi. Kallavan öldü jinsung ağır yaralı bence.
Ölmez ilk ciddi durumda aradan çıkarmaz bu karakteri. Reyizin hikayesini bile tam bilmiyoruz.

Bu arada bu Urek Mazino beni yenmek istiyorsanıza bir kaç bin yüksek seviyeci getirin demişti? Yoksa seviyeci mi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık