Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Baam Ha Jinsung stili shinsoo güçlendirmesi kullanıyor ki Kaiser dövüşünde oltacı pozisyonunda da iş yapabileceğini gösterdi bence.
Zaten SIU Laure klasik dalga tutucu örneğiyken Baam'ın oltacı karşımı olduğunu söylemişti.
Biraz daha gelişmesi lazım. Her pozisyonda en az seviyeci olmalı bu çocuk. Kendi işinde de uçar.

Yok hacı fiziksel olarak çok zayıf kalıyor. Anak vs Ran gibi bir kapışma yapamaz. Tekme tokat dalamaz, çocuğu shinsoo koruyor. Gerek duymuyor ve zaten dalga tutucu rolünde ama belli seviye gelişse yeter.
Benim bildiğim dalga tutucu tam olarak bir sınıf gibi değil. Baam çok iyi bir dalga tutucu ama yaptıklarıyal oltacı pozisyonunda bulunuyor. Bunu zaten Mangaka'da belirtmişti Blog Yazılarında felan.

Bu arada evet eksik bu yönden ama senin dediğin kadar değil bence.

Ölüm katında Baam shinsoo bakımından daha da patlama yaşayabilir. Şuanda kontratlı bir şekilde shinsoo kullanıyor herkes. Baam ilk sezon test katında ilk defa kontrat yaptığında, gardiyan Baam'a "Bu aynı zamanda senin prangan" demişti. Ölüm katında shinsoo yoğunluğu daha az bile olsa, ortalıkta gardiyan olmayacağı için Baam'ın kullandığı shinsoo daha da artabilir.
Bu sayede Diken ve yeni power upların da sayesinde, ölüm katına mahsus Baam'ın olaya karışabilecek bir seviyeciyle kafa kafaya dövüşmesi bile mümkün olabilir.

Benim bildiğim dalga tutucu tam olarak bir sınıf gibi değil. Baam çok iyi bir dalga tutucu ama yaptıklarıyal oltacı pozisyonunda bulunuyor. Bunu zaten Mangaka'da belirtmişti Blog Yazılarında felan.

Bu arada evet eksik bu yönden ama senin dediğin kadar değil bence.
Daha çok Ace gibi meyve yeteneği ön planda Shinsoo ve teknik aynısı. Luffy gibi daha kafa göz dalan tarafı zayıf, onu da geliştirmeli. Aslında gerek yok ama diğerlerinden iyi olmalı. Androssi demiyorum ama olmalı. Kuledeki tüm önemli adamlar oltacı olmuş hep. Koon, Zahard, Mazino, Arie Hon... Yuri de oltacı misal.

Ölüm katında Baam shinsoo bakımından daha da patlama yaşayabilir. Şuanda kontratlı bir şekilde shinsoo kullanıyor herkes. Baam ilk sezon test katında ilk defa kontrat yaptığında, gardiyan Baam'a "Bu aynı zamanda senin prangan" demişti. Ölüm katında shinsoo yoğunluğu daha az bile olsa, ortalıkta gardiyan olmayacağı için Baam'ın kullandığı shinsoo daha da artabilir.
Bu sayede Diken ve yeni power upların da sayesinde, ölüm katına mahsus Baam'ın olaya karışabilecek bir seviyeciyle kafa kafaya dövüşmesi bile mümkün olabilir.
Orda ne demek istedi? Prangan derken?

@Daredewill

Bakalım illa ki gelişecektir.:D Ama bu Dalga Tutucu olayı diğer sınıflar gibi değil. Hani dalga tutucu olmak farklı bir olay. Baam buna ek olarak bir Oltacı gibi. Bu SİU'nun yazısıydı herhalde öyle hatırlıyorum.

Sinestram

Türkçe'ye adapte olmamış/temelini sağlamlaştırılmamış kelimelerin İngilizce yazılmasını anlarım (Şahsen kendim de yaparım anlam kaybı olamaması için) ama gidip de Leaked Chapters diye başlık açmak nedir? :D
Sızdırılmış bölüm işte yahu.

Türkçe'ye adapte olmamış/temelini sağlamlaştırılmamış kelimelerin İngilizce yazılmasını anlarım (Şahsen kendim de yaparım anlam kaybı olamaması için) ama gidip de Leaked Chapters diye başlık açmak nedir? :D
Sızdırılmış bölüm işte yahu.
Başlık işlevini yerine getirdiğinden üzerinde düşünmemiştim, Batoto'dakiyle aynı isme sahip olması normal gelmişti.
Zaten doğrusu bölümler sızdırılmış falan değil. Öngösterim Bölümleri denmeli ki biraz tuhaf geliyor kulağa.

Orda ne demek istedi? Prangan derken?

@Daredewill

Bakalım illa ki gelişecektir.:D Ama bu Dalga Tutucu olayı diğer sınıflar gibi değil. Hani dalga tutucu olmak farklı bir olay. Baam buna ek olarak bir Oltacı gibi. Bu SİU'nun yazısıydı herhalde öyle hatırlıyorum.
Şimdi tekrar düşündüm de orda pranga derken shinsoo'dan bahsediyor da olabilir. Tam hatırlamadım. Yani shinsoo'ya bağlı kalmak diğer alanlarda yeteneğini köreltir demek istemiş de olabilir. Öyleyse önceki yazdıklarım direk çöpe gider ve bu katta daha çok fiziksel ve diğer mevkilerdeki yeteneklere yoğunlaşılabilir.

Tabi her türlü ben Baam'ın bu katta shinsoo bakımından da diğerlerinden üstün olacağını düşünüyorum. Diğerlerine az yoğunluklu shinsoo alanı olan yer, Baam için Gardiyanın olmadığı özgürce shinsoo kullanabileceği bir alan olabilir.
Önceki mesajda ilk sezondaki bir sözden yola çıkmıştım ama yine aynı olaya çıkabiliriz belki.

Sinestram

Başlık işlevini yerine getirdiğinden üzerinde düşünmemiştim, Batoto'dakiyle aynı isme sahip olması normal gelmişti.
Zaten doğrusu bölümler sızdırılmış falan değil. Öngösterim Bölümleri denmeli ki biraz tuhaf geliyor kulağa.
Oh anladım, seri hakkında ne diyorsun? Bir arkadaşım ısrarla okumamı öneriyor, şöyle bi' baktım; tatmin olmadım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık