Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Top 5 Shounen Listeniz

1 - One Piece ( Her ne kadar sabody den sonraki hiçbir arci beğenmesem ve ağlayan prenseslerden sıkılsamda aklima dr.hiluluk going mery geliyor Op 1 numara )
2- Full Metal Brotherhood ( Çok güzel animeydi Özellikle dövüş sahneleri )
3- Naruto Shippudden ( Bu Animeyide sonradan çok bozdular ama akatsukinin elbiseleri bile efsane bence )
4- Beyblade ( Valla hoşuma gitmişti küçüklükten kalan bi ani demekki hala severim 1.2 sezonu )
5- Fairy Tail ( Çok kararsizim ama fairy tail II anime adi altindaki opening ve endingi çok sevmiştim animeside iyi ilerliyo mangasida güzel )

1-Gintama: Baya komik bir anime, şu an içinde bulunduğum bölüme kadar dövüş sahnelerine az yer verildi.(Animeyi bitirmeden mangaya başlamama kararı aldım.) Ama öncelikle Edo döneminin sonunu uzaylı istilasına benzetimi olsun, karakter zenginliği olsun Gintama çok umut verici bir seri benim için ve eminim ileride önemli dövüş sahneleri olacaktır ve buna ek olarak verilen komedi sahneleride beni bu animeye aşırı derecede bağladı bu yüzden listemin ilk sırasını biraz şüpheyle de olsa Gintama'ya veriyorum.

2-One Piece: Herşey Star'ın birkaç bölümü( sanırım 20 kadar) göstermesiyle başladı, 13-14 yaşlarında filandım heralde, aradan yıllar geçti 2007-2008 gibi bir arkadaşım Death Notu önerdi, onu izledikten sonra, Luffy geldi aklıma adını bile hatırlamıyordum ama Luffy ismiyle rahatça buldum. Zaten çocukluktan beri korsan hikayeleri beni çekerdi, birde işlenişi bu kadar güzel olunca tamam dedim izlerim ben bunu.İyi ki de izlemişim.

3-Hunter x Hunter: Bir arkadaşıma, ''One Piece ayarında bir seri versene yeaa bana'' dememle izlemeye başladığım anime ve manga. İlk bölümler sıkıcıydı pek umudum yoktu animeden ama tabi bunun uyarısını aldığım için bekledim biraz. Herneyse hikayenin işlenişi ve karakterlerin psikolojisi kesinlikle bu seriye en iyi seriler arasına sokmaya yeter de artar bile. Mangakası olacak herif tembel olmasaymış daha güzel olacakmış sanırım serinin iki eksik yanından birisi Mangakasının tembelliği.

4-Bleach: Normalde birçok sebepten dolayı listemde ilk 5'te yer vermezdim ama, son arch'tan dolayı 4. belki de 3. sırada olması gerektiğini düşünüyorum.Birde animesini yapsalar, bu meredin dövüş sahneleri baya iyiydi.

5-History's Strongest Disciple Kenichi: Gerek Level Up bakımında gerekse serinin komedi kısmının ağır bastığından 5. sıraya sıraya Kenichi'yi uygun gördüm, belki bitişi, cuma günü 4:00'da ki bir memur gevşekliğinde olmasaydı daha ilerilere gelebilirdi.

Edit: Eğer buna başka bir zaman cevap verseydim, 3-4-5 te oynamalar ya da değişiklikler olabilirdi.

Champion

1-One piece
2-FMA
3-HunterxHunter
4-Naruto
5-Toriko
6-Bleach
7-Slam Dunk
8-Gintama-Hajime no Ippo
9-Dragon Ball
10-Gamaran
11-Death Note-Kuroko no Basket-History's Strongest Disciple Kenichi
12-Ruroni Kenshin
13-Noblesse
14-Fairy Tail
15-Sun Ken Rock

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık