Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tokyo卍Revengers

Üye silindi 7459

Dışarıdayım, tantuniciden tantuni yiyordum. Tuzu çok eksikti, açtım mangayı okudum neyse ki artık tuzlu bir tantunim var.
Chifuyu benim demek istediklerimi Takemiçiye demiş aferin oğlum senin aklın çalışıyo zaten.

Moderatör tarafında düzenlendi:
''Artık tek başıma savaşacağım''

Dövüşmeyi biliyor musun? Hayır. Silah kullanıp bu açığı kapatacak mısın? Hayır. Olayları lehine çevirecek maddiyatın mı var? Hayır. Seni takip edecek güçlü insanlar mı var? Hayır.

Bunlar olmadan nasıl savaşacaksın, hele de tek başına? Bu manga artık mantık sınırlarını çoktan aşmıştır. Sağlıklı ve gelişimini tamamlamış bir insan bu kadar salak olamaz.

Birkaç yorum okudum diğer sitelerde. Taiju ve Hanma'dan medet uman var. Taiju kim? Mitsu kısa sürse bile başa baş mücadele edebildi onunla. Mikey tekledi bildiğin. Hanma ise daha Draken'i yenemiyor. Bu bölümden sonra, manganın değişim göstermesi için 2 yol var; ya Takemichi GORA'daki Arif gibi yeni güçler kazanacak, ya da Mikey bir şekilde ölecek.

Geçmişe dönerek her şeyi mahveden Takemichi. Mikey'i kurtarmak için eski ekip komple ölecek, ölürken de ''biz Mikey'e sırtımızı dönmüştük Takemichi. Ama sen dönmedin'' diyecekler. Artık seriyi Takemichi ile Mikey tek başına bitirir.

Son düzenleme:
Canım Chifuyu'm haftalardır düşündüğüm her şeyi bir güzel döktü. Buradan nasıl mantıklı şekilde bağlayacak Mangaka ama herhangi bir fikrim yok başka bir geçmişe dönüş dışında.

Hanagakiyi gram sevmem ağlak salak olduğundan ötürü olsa gerek ama bu bölüm beni bile üzdü o kadar şeyi sırtlamak zorunda kalıp üstüne böyle suçlanmak... Bu bölüm ayrıca garip bir şekilde içimde bir umut uyandırdı alakasız bir şekilde. Sonunda düzgün bir karakter olacak gibi hissediyorum, eski çerçöp Hanagaki gitti artık inanıyorum. Umarım yanılmam
Ben de kapıdan Draken girecek diye umutlanmıştım

Geçmişe dönerek her şeyi mahveden Takemichi. Mikey'i kurtarmak için eski ekip komple ölecek, ölürken de ''biz Mikey'e sırtımızı dönmüştük Takemichi. Ama sen dönmedin'' diyecekler. Artık seriyi Takemichi ile Mikey tek başına bitirir.
Bence de böyle olacak ama bunun devamının da olacağını düşünüyorum.
Takemitchi yeni güç uyandırıp geçmişte Mikey ile tanıştığı ilk ana gidecek ve serinin içine edecek.

Bence de böyle olacak ama bunun devamının da olacağını düşünüyorum.
Takemitchi yeni güç uyandırıp geçmişte Mikey ile tanıştığı ilk ana gidecek ve serinin içine edecek.
Bence de böyle olur. Yazar bu kadar adam öldürdüyse kesin canlandırır. Mikey'i ikna eder bir şekilde ekip dağılır ve seri biter. Bir yerde görmüştüm Takemitchi Hina'yı kurtardığı ilk sahneye gider ve kurtarmaz sonra Kisaki kurtarır bu sayede Takemitchi hariç herkes için iyi biter diye. Ama olay Kisaki'den çıktı tamamen Mikey'e döndü böyle bir şey olucağını sanmıyorum. Ya kötü sonla biter Mikey ile Takemitchi birbirini filan öldürür ya da büyük ihtimalle ilk dediğim şey olur.

''Artık tek başıma savaşacağım''

Dövüşmeyi biliyor musun? Hayır. Silah kullanıp bu açığı kapatacak mısın? Hayır. Olayları lehine çevirecek maddiyatın mı var? Hayır. Seni takip edecek güçlü insanlar mı var? Hayır.

Bunlar olmadan nasıl savaşacaksın, hele de tek başına? Bu manga artık mantık sınırlarını çoktan aşmıştır. Sağlıklı ve gelişimini tamamlamış bir insan bu kadar salak olamaz.
Orada daha fazla dayak yemekten ve talk no jutsu yapmaktan bahsediyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık