Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tokyo卍Revengers

Niye kurtarmadı demiyorum tavrı beni sinir ediyor.Yani bir moebius arcına bak ağlıyordu Mikey Draken ölücek diye ama iyice karanlığa düşmüş artık.Bana da bir kaç karakter daha ölecek gibi geliyor Brahma ve Rokuhara tarafında da kayıp bekliyorum hatta.Finale doğru da Mikey kesin ölmeli.
İlk nesil kara ejderler kesin ölecek gibi geliyor bana, asıl merak ettiğim Akashi gelecekte neden Bonten'e katılmış. Bu arada Wakasa'ya bayıldım hem tarzı hem karakteri uzun zamandır Tokyo Revengers'da bir karaktere bu kadar ısınmamıştım.

İlk nesil kara ejderler kesin ölecek gibi geliyor bana, asıl merak ettiğim Akashi gelecekte neden Bonten'e katılmış. Bu arada Wakasa'ya bayıldım hem tarzı hem karakteri uzun zamandır Tokyo Revengers'da bir karaktere bu kadar ısınmamıştım.
Önce ki gelecekte işler nasıl şekillenmiş bilmiyoruz.Şu an Rokuhara da olan Tenjiku üyeleri de Mikey'in emrindeydi mesela.

Bu arada şöyle bir şey gördüm:Takemichi'ye bir şeyler emanet edenler genelde fazla yaşamıyor.Baji Takemichi'ye Mikey sana emanet dedikten sonra ölüyordu.Yine Emma ve Draken'de ölmeden önce aynı şeyi söylüyor.gelecekte Chifuyu öldürülmeden önce "Toman sana emanet diyor.Son çıkan bölümde de Waka Senju'yu Takemichi'ye emanet ediyor bu yüzden sırada ki ölecek kişi Waka olabilir.

Bu arada yazardan ilk kuşak kara ejderlere fb yazmasını bekliyorum.

Bu arada şöyle bir şey gördüm:Takemichi'ye bir şeyler emanet edenler genelde fazla yaşamıyor.Baji Takemichi'ye Mikey sana emanet dedikten sonra ölüyordu.Yine Emma ve Draken'de ölmeden önce aynı şeyi söylüyor.gelecekte Chifuyu öldürülmeden önce "Toman sana emanet diyor.Son çıkan bölümde de Waka Senju'yu Takemichi'ye emanet ediyor bu yüzden sırada ki ölecek kişi Waka olabilir.

Bu arada yazardan ilk kuşak kara ejderlere fb yazmasını bekliyorum.
Zaten adamlar ölecekleri için ellerindeki emaneti Take'ye teslim ediyorlar ya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık