Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Tokyo Ghoul

Bir iki hafta önce ben mangaya başladığımda devam ediyor diyordu baktığım bir kaynak. Dün 143. bölümü okuyup yetiştim. Tam bir zaman atlaması olacak diye heyecanlanırken bir baktım bitti. Güzel mangaydı ama böyle yarım yamalak biteceğini bilsem başlamazdım açıkçası. Sinir oluyorum böyle durumlarda.

Bir iki hafta önce ben mangaya başladığımda devam ediyor diyordu baktığım bir kaynak. Dün 143. bölümü okuyup yetiştim. Tam bir zaman atlaması olacak diye heyecanlanırken bir baktım bitti. Güzel mangaydı ama böyle yarım yamalak biteceğini bilsem başlamazdım açıkçası. Sinir oluyorum böyle durumlarda.
Bende mangayı sevdim bayağı ama sonu hariç hakkaten, devam edeceğinin sinyalini vermiş ama ya part 2 gelecek diye umuyorum.

İng. yok ama meraktan ucundan filan baktımda şöyle bi. Çok hoş çiziyor bazı sahneleri, şöyle bi kaç kere dönüp dönüp bakıyorsun cidden
Şu sahnede ne oluyor lan demiştim:D Bunun gibi baya var

Arima'nın serisinde 4.bölüm çıktı. En azından bunu devam ettirsin Kanekiye yaptıklarından sonra sağlam kalacağına inandığmız bir ana karakter lazım :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık