Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Tokyo Ghoul

Hem anime hem de manga devam edecek.

Anime 2. sezon, ocakta.
[video=youtube;yRr10QYQCU4]https://www.youtube.com/watch?v=yRr10QYQCU4#t=27[/video]

Manga ise Tokyo Ghoul:re adıyla haftaya çıkacak ve ana karakter değişecek.
Evet,
kaneki harbiden ölmüş.

Bu da manganın tanıtım videosu.
[video=youtube;3_1aEI2NhM8]https://www.youtube.com/watch?v=3_1aEI2NhM8[/video]

Sevinsem mi üzelsem mi bilemedim.
Bari yeni karakter psikopat olsa :/

Herkes arima beynini yıkatıp ccg'ye katılmasını sağlar diye düşünüyordu ama harbiden adam kanekiyi silahına malzeme yapmış. Hakkaten çocuğun dediği gibi trajedi olur hikayesi hele bu arima o silahla bunun arkadaşlarını keserse :S Arima'ya da kızamıyorsun adam ghoulları ortadan kaldırıyor ama bu kadar güce ulaşan insanoğlunun da rahat durmayacağı,karanlık bir işlere gireceği çok belli.

Yanarım yanarım çocuk arimayla olan kapışmasında tek taraflı ezilip gitti. İnsan ana karakterine bu kadar eziyet çektirir mi anasını satayım başına gelmeyen kalmamıştı zaten :S

Üstteki arkadaş istediği için mangadan spoiler lütfen açmayın
Psikopat kaneki doktoru bulur ama ele geçiremez kendisinden başka deneylerin olduğunu keşfeder anteikuya saldırılır yaşlı adam ölümcül yara alır kaneki ölür. Amonda öldü bilinir.

Sasaki denen arkadaş Kaneki' nin kendisi olabilir mi? Hem fiziksel hem de zihinsel olarak çok benziyor. Belki beynine gelen darbelerden sonra hafızasını kaybedip CCG tarafından işe alınmıştır. Arima' nın onu çocuğu olarak görmesi bu yüzdendir belki. İnsan yeme problemini de çözmüşler gibi. Diğer karakterler ne alemde merak ediyorum.
Ben de bu şekilde düşünüyorum, kitapta seviyormuş hem. Saçlar siyah - beyaz, kapakta görüleceği üzere sol gözü kırmızı.
Kaneki 19 yaşındaydı, olayların ardından 3 yıl geçtiği doğrulanırsa bence kesin gibi, tabi mangaka böyle gösterip yok ya aslında öyle değildi o diyede trolleyebilir belli olmaz.

İlk 3 bölümün dvd ve bluray versiyonu çıkmış. İnternete düşmüş mü bilmiyorum. Her ayın sonununa doğru üçer üçer çıkacak diyor wikipediada.

Arkadaş dedi özetleyin. Spoilıra aldım bakmayın. Durun yazayımda oraya (yazmadığım için özür dilerim özelden küfür edebilirsiniz.)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık