Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Witcher (Oyun)

White Orchard görevlerini yaparken Vesemir bize ''yaşıma gönderme yapmasan iyi olur, sen de neredeyse yarım asırı doldurdun'' demiyor muydu?
Çok uzun zaman oldu hatırlayamıyorum :(. En güvenilir yaş Yennefer'ın yaşı. 1173de doğuyor Yennefer, ilk oyun 1273'de geçiyor. Kısacası kesin olan Yen'ın 100 üstünde olduğu :)

Çok uzun zaman oldu hatırlayamıyorum :(. En güvenilir yaş Yennefer'ın yaşı. 1173de doğuyor Yennefer, ilk oyun 1273'de geçiyor. Kısacası kesin olan Yen'ın 100 üstünde olduğu :)
Videonun altında tartışmalar var. Geralt is 98 Yennefer is 94 Vesemir is 418 yazılmış. :D

Kimse gidip Sapkowski abimize sormamış mı acaba yaşlarını.
Birisi şey yazmış, Wild Hunt ile takılması zaman çizgisini bozmuş mudur diye. Ama Geralt, Eskel ile aynı jenerasyondan. Çocukken birbirlerine yaralarını gösteriyorlarmış. En fazla 100-110 arası çıkar. Vesemir ise muamma ama onunda bir hocası var yani ilk Witcherlardan olma teorileri de yatıyor.

Sen baya kendine sofra kuruyormuşsun yav :D
Çilingir sofrası. :D

Yeni çıkacak olan Cyberpunk 2077 oyunu ile aynı evrende geçmesini çok isterdim. Aynı evren farklı dünyalarda geçse çok güzel olur bence. 3. oyunda Ciri sis adasında Geralt ile buluştuğu zaman uçan arabaların lazer silahlarının falan olduğu bir dünyaya gittiğini söylüyor. Seride de zaten farklı dünyalara gidiyoruz. Yani çok farklı dünyalar var neden birisi de Cyberpunk dünyası olmasın? (Aynı firmanın oyunları olduğunu söylemeye gerek yok zaten.)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık