Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Witcher (2019-)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 10 45.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 12 54.5%

• Kullanılan toplam oy
    22
Serinin dizi hakları cdr'da mı?
Bildiğim kadarıyla Sapkowski satmıştı. Şuan Cdr'in elinde.

Dostum bu nasıl bi nefret kusmadır o kadar itici duruyorsun ki bunları yazarken.. Yani herkesin beğendiği Geralt karakteri seçimini bile beğenmemişsin ilginç valla. Bu tarz eserler uyarlama ama bunlarda kendi içinde bir sanat eseri herkesin hayal gücü farklı şekillerde vuku bulabilir adam telifini almış dizisini çekmiş sanki kutsalına saygısızlık yapılmış gibi yazıyorsun.
Game of Thrones'ta da çok vardı kitapçıların ukalalıkları o bitti sıra buna geldi sanırım.
Evet itici göründüğümün farkındayım. Ama söylediklerimde gram yanlış olduğunu düşünmüyorum.

Yennefer ve Triss hiç ama hiç olmamış. Triss aşırı pasif kalıyor, güçsüz gösterildi bence. Ejderhanın olduğu bölümde çok saçma olaylar var. Dövüşün ortasında Aard yaparken öpüşmek ne alaka? Ejder neden gelenlere ateşi basmıyor? Yennefer neden büyü kullanmadan dövüştü? Geralt'la olan ilişkisi çok saçma oldu, cinden başka bir şey bulamamışlar mı yollarını kesiştirmek için? Bir bölümde Fareçuval, Kraliçe'nin cesedinin üzerinden kuşağını gizlice alıyor, bunun amacı neydi? Kuşak sadece Ciri'nin kandırılmasına sebep oldu. Son bölümde Ciri, Geralt'ın sesini duyduktan sonra evden kaçıp ormana gidiyor ama her ne hikmetse ormandan geri dönüşte Geralt'la karşılaşıyor. Bu tarz saçma ve zorlama olaylar çok vardı. Başı güzeldi ama sonlara doğru bozdu bana kalırsa.

Güzel bir karşılaştırma olmuş.
Ya Yennefer de bir derece. Kadın direkt cadıya büyücüye benziyor. O çok kötü değil de şu Triss ne böyle ya. Bi de kadının normal hali daha güzel. Fotolarını gördüm internette. Makyajlı bakımlı yapsalar kadın bu kadar göze batmazdı. İNadına mı ne bakımsız paçoz bir şey yapmışlar onu çözemedim.

Kadın şöyle gözükse o kadar göze batmayacak.

Çok çok güzel olmasa da farklı bir tip denirdi. Kadının makyajını silmişler, saçını dağıtmışlar. Dizide görünce ayar oluyorum yav kadını. :D Normal hali gene bi derece.

Kadın şöyle gözükse o kadar göze batmayacak.

Çok çok güzel olmasa da farklı bir tip denirdi. Kadının makyajını silmişler, saçını dağıtmışlar. Dizide görünce ayar oluyorum yav kadını. :D Normal hali gene bi derece.
Bu hallerinin bile Triss olarak gideri yok. Diziye resmen dayısı sayesinde girmiş.

Sezonu bitirdim. Beni seriye bağlayan şey kesinlikle Ciri karakteri ve O'nun yolculuğuydu. Geralt'tan çok Onu izlemekten keyif aldım. Onlar kavuşamadan sezon bitseydi ağır söverdim.

2.sezon kim bilir ne zamandır şimdi? :/
Hikayenin devamını okumamak için kendimi zor tutuyorum.

Sezonu duygulana duygulana izledim.
Hele Vasemir’in adı geçince duygu tavan yaptı.
Umarım reisi 2. sezonda görürüz.

Yennefer’i oynayan arkadaşımızı sevdim ve oyunculuğu çok iyi.
Güç hastası Yen rolünü iyi oynuyor.
Tek sıkıntılı yanı konuşması. Bildiğim kadarıyla yen daha sakin ve yavaş konuşan birisi. Belki ilerki sezonlarda bu durum değişir.

Triss:( abi dünyada kızıl saçlı güzel oyuncu mu kalmadı:(

Son olarak Henry Cavill işini çok iyi yapıyor.
Geralt ona çok yakışıyor.

2. sezonu sabırsızlıkla bekliyorum.
Bu gidişle Witcher 3’ü yeniden oynamaya başlayacağım:/

Renfri’yi oynayan kız triss’e daha çok benziyor. O da olmazdı aslında ve renfri’yi oynaması da iyi olmuş ama şu tip en azından yennefer’ın küçük kardeş gibi göreceği bi tip:

Yennefer’ın oyuncusu tip olarak iyi bence. Tenini bi şekilde daha beyaz yapsalar yeter. Karakterin en önemli özelliği ten rengiydi. Çoğu sahnede saç stili bozuyor bi de. İlk partideki hali iyiydi.

Visenna ve Triss’in oyuncuları yer değiştirse dizi kusursuz olurdu.

Buna herkes katılacaktır diye düşünüyorum:D

Sezonu bitirdim. Beni seriye bağlayan şey kesinlikle Ciri karakteri ve O'nun yolculuğuydu. Geralt'tan çok Onu izlemekten keyif aldım. Onlar kavuşamadan sezon bitseydi ağır söverdim.

2.sezon kim bilir ne zamandır şimdi? :/
Hikayenin devamını okumamak için kendimi zor tutuyorum.
2021'de 2. Sezon. Imdb kaynak. Gel sarılalım :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık