Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Witcher (2019-)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 10 45.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 12 54.5%

• Kullanılan toplam oy
    22
Bu arada şuna da değinmeliyim ki Henry Cavill yakışmış role. Karakteri çok iyi taşıyor.
Gereksiz mimikleri seni rahatsız etmiyor mu hiç? Mutasyona uğramış bir canavar avcısını bu şekilde hayal etmemiştim ben.
Durduk yere ani gülüşleri falan benim sinirimi acayip derecede bozuyor. Geralt'ın daha çok donuk suratlı olması gerekiyordu.

Gereksiz mimikleri seni rahatsız etmiyor mu hiç? Mutasyona uğramış bir canavar avcısını bu şekilde hayal etmemiştim ben.
Durduk yere ani gülüşleri falan benim sinirimi acayip derecede bozuyor. Geralt'ın daha çok donuk suratlı olması gerekiyordu.
Reis daha ne olsun bunu da bir insan evladı canlandırıyor :))

İyi la adam:D mimiksiz, kasıntı, kalıp her şeyi uyuyor.
Ben sadece ilk bölümü izlediğim için ona göre konuşabilirim anca. Pek mimik gördüğümü söyleyemem açıkçası:/
Mesela çok sinirli bakışları beni direkt oyuna götürüyor o hissiyatı yaşatıyor. Bakalım ilerki bölümlerde performansı nasıl olacak.

Dizinin tamamını izlemedim, fakat diziyle ilgili söyleyebileceğim tek iyi şey üçgen suratlı six pack abimiz kılıcı iyi kullanıyor. Girdiği rolün sorumluluğundan çok kılıç sallamaya kafa yormuş gibi.
Özellikle Renfri ile yaptığı dövüş şu zamana kadar izlediğim en iyi dövüş sahnelerinden biri olabilir.
Onun dışında bir sonu olması ve sıkıntıdan patlama noktasına geldiğim zaman alt f4 çekebilmem çok iyi.
Günlük 5-10 dakika izleyerek kanser dozunu minimuma indirip o şekilde bitirmeyi planlıyorum.
Diğer türlü bu dizinin 1 bölümünü tek oturuşta bitirmek imkansız zaten. Yapabilen varsa da bordo bereli falandır.
İlk sezon bittikten sonra bu rezalet hiç yaşanmamış gibi cast ekibini değiştirseler hala diziyi kurtarabilirler diyordum.
Ama şu saatten sonra bilgisiz kitle dışında kimseye izletemezler bu rezilliği.

Rahatsız olduğun şeye bak ya, o zaman elemanın hiç cinsel hayatı da olmasın. Duygu ve mimiklerin olmaması yada aşırı olmasıı rahatsız edebilir. Ben suratının Geralt ile uyuşmadığını düşünüyorum çenesi fazla büyük.

Hay sıçayım sizin kaderinize! Daha ilk bölümde 10-15 kere kader muhabbetti yapıldı, ''bu kader olmalı'' ''kader bizimle'' ''sen dünyanın kederisin'' ''kaderin Geralt'' ve daha bir sürü bu tarz konuşmalar... Artık bırakın bu ucuz kader numaralarını.

Onun dışında fena değildi. Sjw saçmalığını bir yana bırakırsak oyuncular kötü durmamış. En azından Ciri ve Geralt iyiydi. Burada da bahsedildiği gibi müzikleri çok çok zayıf, daha folklorik müzikler duysaydık keşke. Onun yerine sürekli gıygıygıy sesi çaldı. Oyunun müziklerinde de yer alan Polonyalı Percival isimli grupla çalışmak çok zor olmasa gerek. Gerçi diziyi yapan Amerikan ve kitabın yazarı oyunların başarısını kıskanan kıskanç bir adam olunca her istediğimiz olmuyor. :/

Notre Dame'ın kamburu gibi Yennefer yapmış şerefsizler.

Hay sıçayım sizin kaderinize! Daha ilk bölümde 10-15 kere kader muhabbetti yapıldı, ''bu kader olmalı'' ''kader bizimle'' ''sen dünyanın kederisin'' ''kaderin Geralt'' ve daha bir sürü bu tarz konuşmalar... Artık bırakın bu ucuz kader numaralarını.

Onun dışında fena değildi. Sjw saçmalığını bir yana bırakırsak oyuncular kötü durmamış. En azından Ciri ve Geralt iyiydi. Burada da bahsedildiği gibi müzikleri çok çok zayıf, daha folklorik müzikler duysaydık keşke. Onun yerine sürekli gıygıygıy sesi çaldı. Oyunun müziklerinde de yer alan Polonyalı Percival isimli grupla çalışmak çok zor olmasa gerek. Gerçi diziyi yapan Amerikan ve kitabın yazarı oyunların başarısını kıskanan kıskanç bir adam olunca her istediğimiz olmuyor. :/

Kader muhabbeti çok dönüyor o yüzden kendini alıştır derim. Diğer kısımlarda ise triss oyuncusunun rezalet olması hariç haklısın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık