Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Walking Dead (2010-2022)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 12 60.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 8 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
Bölüm güzeldi Behtin vurulma sahnesinde silahla mermi zıttı silah aşşağıdan ateşleniyor mermi düz giriyor ya mantık hatası var yada başka bişe(mantık olması yüksek gibi)

Ya arkadaş şu grup Rick'e kaçıncı defa güvenmiyor.Daha Terminus'tan yeni çıntınız ulan.2-3 sevimli görünen adama hemen yumuşuyolar.

Ulan Michonne,Allah belanı versin.Sen haksizsin .Seni kiniyorum, ve sana laflar hazirladim.
Rick çok yüz verdin sen bunlara çok.Büyümüşte Rick'e vuruyor bizimki.Adam ne güzel bastırmış gidiyordu.Gaza geldik,içimde kaldı valla.Ricksiz bir hiçsiniz.
Darl'a da sinirliyim zaten.Adamı gorunce hemen yumuşayıp gidelim diyenlerin başında geliyordu.Sonra yerleştiler duş bile almıyor.Niye gelelim dedin olm buraya o zaman.
Rick'in yönetimi ele geçirme zamanı geldi.Aralarında bi akıllı Rick ve Carol kaldı zaten.
Sasha bacım,ergenliğin luzumu yok.Bitek sen yaşamıyosun bu zorlukları,koskoca gurup içinde dikkat çekmeye calısıyor.Hayatta en ayar oldugum tiplerdendir buda.Bn özlm sz bni anlmysnzz .s.s.Ölümle 100 defa burun buruna geldin.Hala kezbansın arkadaş.
Ek olarak Michonne.Sen haksızsın...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık