Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 39 30.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 89 69.5%

• Kullanılan toplam oy
    128
Kitabını okumadığım için filmde anlatılanlar haricinde hikaye hakkında çok az bilgim olmasına rağmen, seneler önce LOTR'un dizisi çekilecek bilgisini aldığımda merakla beklemeye başlamıştım ama önce, GoT'un gidişatı sebebiyle fantastik eserlere ilgimin azalması ve sonrasında da dizi hakkında ortaya atılan olumsuz iddialar ve yapım şirketinin bu iddiaları destekleyen tercihleri beni öyle bir noktaya getirdi ki diziyi, atlayarak ve hızlandırarak izlemeyi düşünüyorum.

Ayrıca, yücelerin yücesi, biricik aşkım ve güzel insan Cate Blanchett Hanımefendiden sonra bu kızımızın Galadriel'i oynuyor oluşu da attan inip eşeğe binmekle aynı şey. Keşke bütün elfleri zenci yapsaydınız ama karşılığında Galadriel rolünü, hakkını vererek oynayacak bir oyuncuya verseydiniz.

ya hobbitten sonra yine mi elf ile birinin aski var. Bu ne sacmalik elf dedigin varlik o evrende melek gibi birsey yani tam olmasa da ustun bir irk gibi portre edilmis. Koskoca evrende bunun ornegi sadece 3 kere olmus: beren-luthien, tuor-idril, aragorn-arwen disinda ornegi yok. Kaldi ki galadriel, feanor’a dahi yuz vermeyen karakter insanla cinsel gerilim yasayacak :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık