Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 42 31.6%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 91 68.4%

• Kullanılan toplam oy
    133
Sen kaşınmışsın. :)

Uzun bi süredir orada olduğunu düşünürsek zamanla insanlar hayvan sürülerini getirmemeye vahşi hayvanlar azalmaya vs başlar diye geliyor akla ama çok da önemli bi mevzu değil be :/
Öyle veya böyle, insanlar hayatlarını devam ettirmek zorunda. O bölgede eskiye göre daha seyrek olsa da epey insan yaşıyor ve sürülerini de otlatıyorlar. Yakın çevrede çok geniş bir açık alan ile devasa ormanlar var. Sadece acıktığında ava çıkan tek bir ejderha ile tükenmezler kolay kolay.

Yukarı kısımlarda Smaug'un rahatsız edilmediği sürece Orta Dünya için bir tehdit oluşturmadığını söyledim, yanlış anlaşılmış.
Altın dağına yatıp keyif çatıyor sadece Smaug. Dibindeki Gölkent'e bile dokunmuyor.

Öyle veya böyle, insanlar hayatlarını devam ettirmek zorunda. O bölgede eskiye göre daha seyrek olsa da epey insan yaşıyor ve sürülerini de otlatıyorlar. Yakın çevrede çok geniş bir açık alan ile devasa ormanlar var. Sadece acıktığında ava çıkan tek bir ejderha ile tükenmezler kolay kolay.

Altın dağına yatıp keyif çatıyor sadece Smaug. Dibindeki Gölkent'e bile dokunmuyor.
İnsanlar Orta Dünya ejderhalarının ne kadar zeki, kurnaz ve hazine düşkünü olduğunu bilmiyor. Elden bir şey gelmez.

O zaman,
1.çağ, en büyük 5 canavar.
2.çağ, sauron vs insan elf savaşı, şu dev örümceğin soyundaki örümcekleri görürmüyüz bilmem
3.çağ hobbitler yüzük kardeşliği sauronun ölümü.
Okuduğum yorumlara göre Sauron dahil tüm maiar ve üstü valar ölümsüz. Bugün etten kemikten bedeni yok etsen 1000 yıl sonra canı isterse geri gelir. Numenorda su altında kalıp ölmüş zaten Sauron sonradan geri gelmiş. Aynı şekilde maia olan Gandalf radagast saruman vs de ölümsüz.

Okuduğum yorumlara göre Sauron dahil tüm maiar ve üstü valar ölümsüz. Bugün etten kemikten bedeni yok etsen 1000 yıl sonra canı isterse geri gelir. Numenorda su altında kalıp ölmüş zaten Sauron sonradan geri gelmiş. Aynı şekilde maia olan Gandalf radagast saruman vs de ölümsüz.
Haklısın orda yenilgisi yazmalıydım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık