Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Legendary Moonlight Sculptor

Manganın bir ara türkçesi geliyordu ama uzun süredir o da tıkandı. Zaten noveli türkçeye çevirilmedi, güzelim seriyi okuyamadık maalesef

Atg'den beter oldu.
ATG'nin Türkçesi güncele yakın. Hatta çeviri anlamında çok yakın da editör uğraşıyor baya. Yakında güncele gelir. Yazar 9-10 günde bir bölüm atıyormuş.

Webtoon hakkında pek bilgim yok ama LMS'nin novel bölümleri çok uzun o yüzden pek kimse ben çevireyim diye girişmiyor maalesef. Göz korkutuyor.

ilk 20 cildini okudum. ne diyeyim karekter süper bencil ötesi.(fakirlik)20 cildlerde ancak biraz açılıyor.eski oyununda acımasızdı.yanındaki yancılar .ana karaktere muhtaç...fakirlikten kafayı yediği için kendi hayatı berbat...empati yeteneğinden yoksun.

Son düzenleme:
ATG'nin Türkçesi güncele yakın. Hatta çeviri anlamında çok yakın da editör uğraşıyor baya. Yakında güncele gelir. Yazar 9-10 günde bir bölüm atıyormuş.

Webtoon hakkında pek bilgim yok ama LMS'nin novel bölümleri çok uzun o yüzden pek kimse ben çevireyim diye girişmiyor maalesef. Göz korkutuyor.
Atg güceller ile arasında 220 bölüm var. Neyse bu konu altında konuşmayalım.

ilk 20 cildini okudum. ne diyeyim karekter süper bencil ötesi.(fakirlik)20 cildlerde ancak biraz açılıyor.eski oyununda acımasızdı.yanındaki yancılar .ana karaktere muhtaç...fakirlikten kafayı yediği için kendi hayatı berbat...empati yeteneğinden yoksun.

sonra editlenecek.
Cimriligin degisik bir versiyonu aslinda. Benim ozellikle ailesi icin yaptiklari hosuma gidiyor. Ne kadar cimri olursa olsun kiz kardesi icin herkesi s.. yani sevmeye hazir :).

Cimriligin degisik bir versiyonu aslinda. Benim ozellikle ailesi icin yaptiklari hosuma gidiyor. Ne kadar cimri olursa olsun kiz kardesi icin herkesi s.. yani sevmeye hazir :).
Sanırım zenginlesince normal biri olacak.ama ailesi için hırslı biri....
Bu kadar parasızlık içinde büyümesi, çocuk yasta onlarca iste çalışarak,aileyi bir arada tutması, belki seriyi bırakmamı engelliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık