Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

The Legend of Korra (4. Sezon) "Denge"

Kimse sormaya cesaret edememiş :/

Suçu neydi ?

Mako'nun dramı olması lazım zaten serinin adı hala efkarlıyım o mevzuya yazık lan. O değilde Korra serisi ile ilgili o kadar kafa yapan yorumlar görüyorum ki millet bu seriyi neresiyle izliyor anlamış değilim. Yok Korra en güçlü avatarmış en büyük kötüleri o yenmiş kız imkansızı başarmış Aang'in yaptığı bunların yanında neymiş falan...

Bütün seri boyunca bize bariz bir şekilde gösterildi ki Korra'nın yaptığı işlerin tamamını herhangi bir avatar yapabilir. Büyülü el işi kağıdı güç versin yeter. Klasik avatar güçleri sayesinde bitirici vuruşu yapıyor ve rakibi yendi oluyor. Kızın totalde yeteneği ortalama bükücüden farksız ve bunun üstüne diğer avatarların ruhları ile bağları yok olmuş. Diğer avatarlar avatar haline geçtimi kıta ayırıyor yanardağa diss atıyor bizim lezban anca az öteye iteliyor rakiplerini. Şuna en güçlü dendimi nevrim dönüyor la yeminle. Tüm dünya arkasındayken yıllarca adam akıllı eğitim görmüş ve çocukluk evresini atlatmış genç bir birey olarak görevinin başına gelmişken büyülü el işi kağıdı sayesinde yaptığı şeyleri, tüm dünyayı karşısına almış bir avuç çocuğun yaptıklarından üste tutmuyorlar mı ben bitiyorum orada işte beyler. Herkesi geçtim Tenzin bile öyle saçmalıklardan bahsediyor...

Daha öncede dedim şimdi de diyorum.
Aang'i alalım şu seriye dahil edelim; Amon, Zaheer ve Kuvira üçlüsüne diz çöktürüp tövbe ettirir sonra dönüp bakmaz bile.
Ama gel de bunları Korra ergeni sevdalılarına anlat işte.

1.

2.

3.
Aynen bu nedir ya Aang'ın zamanına bakıyorumda adamlar dağı taşı söküp atıyordu.

Birde şu seriye bak Bolin Law büküyor ama o Demir yığınına zarar veremiyor :artiz: BSGT !

Finalde saçma Korra önce Mako ile çıktı sonra diğer kız [ ismini unuttum valla :D ] Mako ile çıktı
Sonuç bu mu şimdi Fanlar istiyor diye böyle salakça iş mi olur ? Bunlar Mako ile niye çıktılar o zaman. :confused:

Aynen bu nedir ya Aang'ın zamanına bakıyorumda adamlar dağı taşı söküp atıyordu.

Birde şu seriye bak Bolin Law büküyor ama o Demir yığınına zarar veremiyor :artiz: BSGT !

Finalde saçma Korra önce Mako ile çıktı sonra diğer kız [ ismini unuttum valla :D ] Mako ile çıktı
Sonuç bu mu şimdi Fanlar istiyor diye böyle salakça iş mi olur ? Bunlar Mako ile niye çıktılar o zaman. :confused:
Yok yok öyle bişi yok :/ fanlar acuk sevinsin diye yapılmış bi takım hareketler bunlar. Ne olmuş yani 2 kız el ele tutuşduysa :bilmem:

Yok yok öyle bişi yok :/ fanlar acuk sevinsin diye yapılmış bi takım hareketler bunlar. Ne olmuş yani 2 kız el ele tutuşduysa :bilmem:
Ya isterse oracıkta işi pişirsinler benim sinirimi bozan mantıksızlık
3 sezon'dan ufaktan bir şeyler vardı tamam ama ilk iki sezon neydi ?

Baktılar fanlar istiyor biz buradan birde Comic yaparız diye böyle son yaptılar başka bir şey değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık