Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

The Legend of Korra (4. Sezon) "Denge"

Lan meğerse biz Mako'nun dramın izliyormuşuz onca sezondur kendimi onun yerine koydum da bi ağlamaklı oldum. Nerede tüyleri diken diken eden Zuko vs Azula, Aang vs Ozai nerede bu final. Bitti çok şükür inat ettiler göstermediler Aang'i Sokka'yı eski avatar bağlantılarını vs ona içim gitti yalnız

Parende

Bitti de kurtulduk. Madem krallıktan çıkacaktı. Ne yapmaya bu kadar savaşa sebep oldular. Bıraksalardı Kuvira'ya. Sen güçlü olduğun için hep atar yap kuviraya sonra kuvira silahı getirince elini ayağını öpeyim kuvira çek sonra yine arkasından oyun cevir sonra haklı olduğunu kabul et ama yine en buyuk avatar ve onun küçük çevresi olduğu icin onlar haklı çıkıp galibiyeti alsın. hakkaten komplo gibi dizi nasıl boyle bisey yapmıslar aklım almıyor biz haksız olsak da herkesi yeneriz. bu dünyada bi değisiklik olacaksa onu da biz yaparız size düsmez adam olun dünyanın hakimi biziz. başarısız olmasa yayından kaldırılmasa üzerimizde oyunlar oynuyorlar diye bağırırdım.

yetim büyüdüm beni anlayamazsın anlayamazsınız içim sıkıldı of :/

Edit: Biri korra x asami dediyde inanmadıydım :/ Neyse iğrenç bir sezondu iğrenç bitti tek iyi yanı toph reisi bir daha görmekti o kadar. Finalde en iyi yerde meelo nun cama yapışmasıydı.

Yami

Denge derken bu mu kastedilmiş ? Tlab ile bu seriyi yaratan aynı kişi olması mümkün değil. :)
Marjinal olayım derken kendilerini bitirdiler.

Aang şu seride olsun; Amon, Zaheer ve Kuvira bu üçüne dönüp bakmaz bile, lan bir de durup durup gücüne atıfta bulunmaları yok mu adamı sinir hastası eder. Şu koskoca dört sezonda dişe dokunur ne yaptı, hangi rakibi adam akıllı yenebildi, hep bir alavere dalavere ile abuk subuk sonuçlar ile bitti karşılaşmaları ki çoğunda da sınırındaydı ha yenildim yenileceğim durumundaydı ki bunları göstermelerine rağmen hala en büyük Korra en güçlü Korra, bla bla...

En son Kuvira'yı kurtardın ona bir şey diyemem de lan en azından bükme yeteneğini elinden al da son son güzel bir şey görelim onu bile bize çok gördü sayın senarist arkadaşlar. Bu kadar vurdum duymaz, izleyicilerle dalga geçercesine bölümler hiç ama hiç olmadı ki bu durum dört sezonun dördünde de vardı. Adamlara hiç mi eksi yönde eleştiri gelmemiş anlamıyorum. Tamam para sıkıntısı var da, en azından baş karakteri bu kadar ezdirmeyin.

Bir de bu Korra'yı Aang'den daha güzel ve güçlü görenler var ki, ibretlikler resmen.

Neyse ki çizgiromanlar var da, bu rezilliğin üstünü örtüyor.

Iron Man

Biri silsin bu konuyu, adamlar dalgalarını geçtiler ve sonunda bitti dandik seri. Artık bunu tarihe gömüp bir daha bahsini etmeyelim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık