Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Gamer

• Konbuyu başlatan AndHony
  • Başlangıç tarihi
Şu seriye Noblesse gibi sonradan açılacak diye dayandım ama yazar harbi nasıl bir hikaye yazacağını bilmiyor. Seri ise anlamadığım bir şekilde gereğinden fazla değer görüyor. Herhalde herkez ilk bölümlerin hatrına devam ediyor seriye çünkü adamlar seriye çok sağlam girmişlerdi.

Çizimleri de çok kötü serinin. Ben düzelir diye bekliyorum ama bir Noblesse, Tower of God çizimlerine bakıyorum bide buna, çizerinin kedisini baya bir geliştirmesi lazım.

İflah olmaz bu manga çizeri adamda hayal gücü 0 gibi bir şey 100 bölüm oldu daha bir tane olay yaşanmadı, böyle giderse bırakırım bu seriyi.:/
Ben de bırakmayı düşünme aşamasındayım. /: Hayal gücüne de gerek yok. Az ondan az bundan çarpıvereceksin bir şeyler katarsan kendinden yeterli. Ama o da yok. :/

Şu seriye Noblesse gibi sonradan açılacak diye dayandım ama yazar harbi nasıl bir hikaye yazacağını bilmiyor. Seri ise anlamadığım bir şekilde gereğinden fazla değer görüyor. Herhalde herkez ilk bölümlerin hatrına devam ediyor seriye çünkü adamlar seriye çok sağlam girmişlerdi.

Çizimleri de çok kötü serinin. Ben düzelir diye bekliyorum ama bir Noblesse, Tower of God çizimlerine bakıyorum bide buna, çizerinin kedisini baya bir geliştirmesi lazım.
Noblesse ve ToG çizerleri de o kadar ahım şahım değillerdi. Sonradan toparladılar.

Değer gören seri değil konusu. :/

bu seri bayadır takip ediyodum yanlız ceviren grup bıraktı bastaki bolumler baya zevklı ama nedese sonraları kendını tekrar edıp durdu bence artık yavastan aksiyon moduna gecmesı lazım :D

Ben de bırakmayı düşünme aşamasındayım. /: Hayal gücüne de gerek yok. Az ondan az bundan çarpıvereceksin bir şeyler katarsan kendinden yeterli. Ama o da yok. :/

Noblesse ve ToG çizerleri de o kadar ahım şahım değillerdi. Sonradan toparladılar.

Değil mi bir sürü bu tarz oyun falan var bari onlardan çal. Yok ya, hani en ufak bir şey merak etmiyorum. Tog'un derinliği Op ile yarışırız, ne yaptınız siz.

Ben de bunu demeye çalışıyorum. Noblesse'in ilk zamanları karakter çizimleri iyiydi ama detaya pek girmiyordu, Tog ise gerçekten kötüydü çizimleri ama Siu öyle biryere getirdi ki çizimini seriye yeni birisi başlasa çizer değişti sanır.

Bu seride ise yazar ve çizer ilk sezonu bitirdiğinde eleştiri aldıklarını ve hızlanacaklarını söylediler ama ikinci sezon özellikle sınıf başkanını güçlendirme muhabbetleri seriyi iyice sıkıcı hale getirmişken şimdide 3. sezon ve hala aynı muhabbet dönüyor seride.

O kadar da ara verdiler seriye ama çizer hala aynı iğrençlikte çiziyor. Youtube da çizerliğe başlayıp gelişimini aşama aşama gösteren kişilerin videosu var ve insanlar 1 yıl gibi bir sürede çöp adamdan speed painting videolarındaki gibi çizim yapacak seviyeye geliyorlar ama bu adam hala aynı çiziyor. Gram gelişme yok.

Neyse baya dolmuşum seriye karşı, adamlar ellerindeki güzelim seriyi ne hale getirdiler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık