Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Sword Art Online

Nasıl bitirdin devam ediyor bu seri :D

Yine cıvık aşk hikayesine döndü nefret ettim seriden resmen başladığımı bitirme huyumdan da nefret ettirdi neyse :/
Bitirdim derken güncele geldim 10.bölüme beğenmediğim tek şey o mavi kafalı kızın ölümüydu yalan söylemeyim ağladım :agla::agla:

Edit : Hinata'ya benziyordu belki o yüzden bu kadar duygulandım :D

Edit 2 : Baş rolde ki kızı da pek sevmedim arkadaşı olan demirci pembe kafalı kız daha şirin ve tatlıydı bence bu arada her yorum gelesim olınca edit yapacağım galiba :oleyo2:

7. Bölümden sonra dayanamayıp izlemeyi bırakmıştım yazılan mesajları okuduktan sonra bırakmakla ne kadar doğru bi karar verdiğimi anladım.

7. Bölümden sonra dayanamayıp izlemeyi bırakmıştım yazılan mesajları okuduktan sonra bırakmakla ne kadar doğru bi karar verdiğimi anladım.
Ben son bölümlere hep filler gözüyle bakıyorum hocam beklemedeyim eldeki malzeme çok iyi o yüzden sabrediyorum şu bölümlere çok çok güzel bölümler izleyebileceğimiz bi anime ama şaçma sapan işliyolar konuyu.

Zaten bu seneki animelerin çoğu ecchi ve romantizm falan adam gibi diyebileceğim 2 anime var bu sene. Biri bu diğeri de Kingdom.

Spor animesi olduğu için onu katmamıştım :D Kuroko slam dunk'ın yarattığı doyumsuzluğun kaymağını yiyor. Tabii kendi orjinalliğini yaratmaya çalışmış ama zorlama gibi bilemedim.

Hikayesine bakınca baya bir ilgimi çekmişti ama üç bölümü can çekişerek izleyip bıraktım. Acayip çocuk işi geldi :D

D. Luffy

Benim hoşuma gitti konusu güzel ( işallah güzel bitirirler animeyi :mincika:) ama ilerde böle bi oyun çıkarsa bu anime aklıma gelip oynıyamıcam :agla:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık