Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Süpernovaların Güç Sıralaması

Yanlız Snacki mangakanın tanıtması gerekmiyor. Urouge 3. Komutan indiremiyor fakat Yk4 den üstün demek istedi. Bu onu Who's Who, Snack, Perospero, Sasaki gibi adamların üstüne koyar. Abartılma durumu falan da yok. Diğer herkesin aksine çok daha net bir feat. Ha şu doğru Yk3 ve Yk4 arasında kayda değer bir güç farkı var. Fakat Hawkins gibi bir çöpün altına koyman bu adamı çok kötü olmuş. Lawın, düşük/orta zorlukta aldığı bir isim.
Hawkins doğrudan teke tek dövüşürken güçlü olacak birine benzemiyor. Ama meyvesi kumar gibi. İstediği şey olursa ve hazırlıklıysa zoro+luffy’e dalmaktan çekinmedi adam.

Law zaten öldürmeye dayalı dövüşmüyor. Hawkins’e daha ters biri yoktur gezegende.

Urouge daha alt ligde değilse de o ligin en altındadır bence. Sadece liginden emin olamadım açıkçası.
Daha güçsüz görmem urouge’nin üstündekilerin tuhaf güçleri. Hawkins’in o kadar değişik gücü var ama doğrudan zoro’ya dalmaktan da çekinmedi. Apoo’dan uzak mesafe dövüşçüsü olmasını beklersin ama zoro ve drake’i bloklayabiliyordu yakın dövüşte. Dayanıklılığa baksan shishi son son yedi, kidd ezdi, drake çiğnedi ama ayakta hala.

Fiziksel dövüşte zaten kötü değiller yani yakın mesafede yakalasan işleri bitmiyor. Bi de değişik ve hileli güçleri var onun üstüne. Urouge bunlarla uğraşamaz bence.

Sanji gücünde diye tahmin ediyorum. Daifuku ve oven’a dj kullanıp herşeyiyle dalsa çok zorlanmazmış gibiydi o.

Who’s who o kattaki tüm gifter’larla beraber daldı jimbeye. Sasaki aynını franky’e yapıyor. Pero desen carrot ligi 2 sulong’a yeniliyordu kendi ağzıyla söyledi. Zoro+luffy kovalamış Hawkins bu kadar zayıf değildir.

Son düzenleme:
Kid aslında güçsüz biri değil. Sadece ters rakibe denk geldi. Yoksa o robot formundaki saldırıları fazlasıyla yıkıcıydı. Yani o formla başka bir yonkou'ya saldırsa iyi bir hasar verirdi.
Bm dan okkalı bir yumruk yiyip hiçbir şey olmamış gibi sırıtmasından dayanıklılığının da üst düzey olduğu anlaşılıyor.
Sadece sorunu haki gibi duruyor. Onu da son bölümdeki kral hakinin değerlenmesinden sonra iyi bir seviyeye getireceğini düşünüyorum.
Benim kafamdaki sıralama şu;
1)Luffy 100 son p. up sonrası 110-115 bile olmuş olabilir.
2) Kid 90
3)Zoro 87
4) Law 85
5) Killer 82
6) Drake 80
7) Urouge 77
8) Apoo başgan 75
9) Bege 72
10) Hawkins 70
11) Bonney 50?

Kid aslında güçsüz biri değil. Sadece ters rakibe denk geldi. Yoksa o robot formundaki saldırıları fazlasıyla yıkıcıydı. Yani o formla başka bir yonkou'ya saldırsa iyi bir hasar verirdi.
Bm dan okkalı bir yumruk yiyip hiçbir şey olmamış gibi sırıtmasından dayanıklılığının da üst düzey olduğu anlaşılıyor.
Sadece sorunu haki gibi duruyor. Onu da son bölümdeki kral hakinin değerlenmesinden sonra iyi bir seviyeye getireceğini düşünüyorum.
Benim kafamdaki sıralama şu;
1)Luffy 100 son p. up sonrası 110-115 bile olmuş olabilir.
2) Kid 90
3)Zoro 87
4) Law 85
5) Killer 82
6) Drake 80
7) Urouge 77
8) Apoo başgan 75
9) Bege 72
10) Hawkins 70
11) Bonney 50?
Kid neden zoronun üzerinde? Zoro başka yonkou falan demeden inim inim inletiyor. O hurdacın o kadar metalle savunma bile yapamazken zoro 3 kılıçla 2 yonkou blokluyor anlık da olsa. Nedir bu inat. Adam kral haki bile açtı :D Gene sizi ikna edemiyor. Kaidoya yara bile bırakdı ölü haliyle :d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık