Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Süper Kahraman Filmleri Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Filmleri Nasıl Değerlendiriyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    170
Iron man ile başlayan ve Endgame ile son bulan dönem baya iyiydi... hepsini izledim film izlemeyi seven biri olarak. Gayet de zevkliydi izlemesi. Ama Endgame den sonra hicbirini izlemedim. Feci bozdular. Bunun da en büyük sebebi... popüler kültür içinde oluşan saçma sapan şeyler. Sanırım uzun zaman sonra sadece... Deadpool& Wolverine filmine bakıcam.

Batıyor adamların ceosu bile kabul etti sen yine kabul etmezsin xD
Sana üç doz Alpa-pill yazıyorum. xdasdas Ceo'su The Marvels filmi için konuşmuş olmasın? Mcu'nun başarısız gözükme nedenlerinden birisi boş beleş film çıkartmaları, ki Bob Iger geri döndüğü zaman Ceo'luğa çok film çıkartmayacaklarını belirtti. Ana filmleri yoksa rezil sonuçlar vermiyor.

Moon Knight baya sağlam diziydi.Özelikle sırf Oscar ısaac oyunculuğu için bile izlenebilir.Saçma sapan filmler yerine keşke 2.Sezonu çekseler

Sana üç doz Alpa-pill yazıyorum. xdasdas Ceo'su The Marvels filmi için konuşmuş olmasın? Mcu'nun başarısız gözükme nedenlerinden birisi boş beleş film çıkartmaları, ki Bob Iger geri döndüğü zaman Ceo'luğa çok film çıkartmayacaklarını belirtti. Ana filmleri yoksa rezil sonuçlar vermiyor.
Aynen kanka :hhh:

Lise lab'ın da bilim yaptılar, neyini kötülemeyeceğiz? İlkokulda tiyatro dersi olurdu, ödev olarak oyun yazardık. Tam o kıvamda bir filmdi. Aklına gelen ilk fikirleri, çok iyi diye döşemişler. Tek iyi şey filmin sonuydu, sonunda bağımsız, kendi halinde bir Spider-man göreceğiz.

Filmi sevdim bu arada ben, ama kalitesinden bağımsız bir sevgi bu. Baya kötü filimdi maalesef.

Bir çok nedeni olabilir tabi izlenmelerin. Fakat dibe batıyor mu görünürde? O da şirketin beklentisiyle alakalı tabi, ama çoğunda bir yükselme var. Deadpool mesela büyük beklenti var, batırmazsa 1 milyarı geçecektir.
En çok hasılat yapan 10 filmin 9u Disney'e ait olduğu için 700-800 milyon dolarlık hasılat rakamları Disney'i tatmin etmiyor olabilir. Hatta 1 milyar dolar üzeri hasılat yapan 48 filmin %90'ı Marvel-Pixar-Star Wars gibi Disney'e ait alt markaların ürünleri.

Tabi bu liste enflasyondan arındırılmamış liste. :D

Vıcık vıcık iyilerin mutlak iyi,kötülerin aşırı kötü olduğu konulu süper kahraman filmlerini sevmiyorum. Batman Dark Knight serisi en sevdiğimdir, gerçekci drama en yakın olan oydu. Aksiyonu abartıp gerçekcilik dışına çıkmaz. Avengers sonrasına kadar olan Marvel filmleri de iyiydi şu an oda bozdu. Genellikle sevmem.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık