Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Starfield (2023)

İnsanların oyunu savunma şeklini gördüm de ben Bethesda koyunu değilmişim. En ufak eleştiride tetikleniyorlar. Ulan adamlar obliviondan beri hiçbir mekanikte görülür bir değişim yapmamışlar bunu eleştirmekde mi suç oldu. Cyberpunkın yapay zekasından kötü yapay zeka yapmışlar companionların fallout 3le farkı yok.

Nasıl bir oyun ki 2 saatte bitirebiliyorsun? Glitch kullanmadan yapmışsan at gitsin şu oyunu çöpe
Artifact topluyorsun oyunda. NG+'da onları doğrudan toplayabiliyorsun, başka bir şeyle uğraşmadan. Paldır güldür oynadım ben de. Farklı bir son seçmek için. Sürecin kendisi iki saat olmasına rağmen çok yavandı ama o sonu gördüğüme sevindim.

Oyun senin gömdüğün kadar kötü değil ama internette sürekli öven gördüğün için ha bire gömüyorsun galiba. İnternette övüldüğü kadar da iyi değil tabii. Daha Baldur's Gate 3 oynamadım ama bu oyunun GOTY olmasına imkân yok bence.

Artifact topluyorsun oyunda. NG+'da onları doğrudan toplayabiliyorsun, başka bir şeyle uğraşmadan. Paldır güldür oynadım ben de. Farklı bir son seçmek için. Sürecin kendisi iki saat olmasına rağmen çok yavandı ama o sonu gördüğüme sevindim.

Oyun senin gömdüğün kadar kötü değil ama internette sürekli öven gördüğün için ha bire gömüyorsun galiba. İnternette övüldüğü kadar da iyi değil tabii. Daha Baldur's Gate 3 oynamadım ama bu oyunun GOTY olmasına imkân yok bence.
Firmanın özensizliğine kılım ben. Ekstra gömmemin sebebi bu. Millet nasıl olsa düzeltip geliştirir diye oyun yapılmaz bunlara tapan kitle var bir de

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık