Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Star Wars Serisi (1977-)

Sevdiğiniz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    144
@Skywalker

Plo Koon ve Kit Fisto güç skalanda nerelerdedir?
Plo Koon, Yoda'yı bı saber dülleosunda yenen tek kişiydi heralde. Clon Wars animasyonu ve prequel filmlerine göre Windu ve Yoda belki Obi Wan'dan sonra en güçlü Jedi olabilir.
Kit Fisto ise general Grevius'a karşı topuk yapmak zorunda kalan bir kişi. Ama Grevius'a yakındır.

@Skywalker

Plo Koon ve Kit Fisto güç skalanda nerelerdedir?
Skywalker saga için ayrı konumlandırırım geniş evren için ayrı.
Skywalker saga içinde Plo Koo 10 üzerinden 8, Kit Fisto 10 üzerinden 7,5.
Geniş evren içinde Plo Koon 10 üzerinden 7 olur Kit Fisto 6,5.
İkisinin de çok farklı uzmanlıkları var. Plo Koon güç yıldırımı kullanabilen bir Jedi. Kit Fisto'nun sualtı yetenekleri muazzam.

Plo Koon, Yoda'yı bı saber dülleosunda yenen tek kişiydi heralde. Clon Wars animasyonu ve prequel filmlerine göre Windu ve Yoda belki Obi Wan'dan sonra en güçlü Jedi olabilir.
Kit Fisto ise general Grevius'a karşı topuk yapmak zorunda kalan bir kişi. Ama Grevius'a yakındır.
İkisi de filmlerde harcanmış kişiler kanımca...

Skywalker saga için ayrı konumlandırırım geniş evren için ayrı.
Skywalker saga içinde Plo Koo 10 üzerinden 8, Kit Fisto 10 üzerinden 7,5.
Geniş evren içinde Plo Koon 10 üzerinden 7 olur Kit Fisto 6,5.
İkisinin de çok farklı uzmanlıkları var. Plo Koon güç yıldırımı kullanabilen bir Jedi. Kit Fisto'nun sualtı yetenekleri muazzam.
Yanılmıyorsam Plo Koon'un savaş uçağı (esas adı bu değildi sen anladın demek istediğimi...) kullanma yeteneği Anakin'e en yakın kişiymiş bir de...

@Skywalker
Peki Clon Wars 7. sezon Ahsoka'yı kimlerin arasına koyarsın Jedi konseyinde?
Konseye yaklaştırmam bile. Ahsoka sevilen bir karakter ama seyircinin gözündeki potansiyelden uzak. Şansı demeyeyim de gücü yaver gitti hep diyeyim sen anla :D
Yanılmıyorsam Plo Koon'un savaş uçağı (esas adı bu değildi sen anladın demek istediğimi...) kullanma yeteneği Anakin'e en yakın kişiymiş bir de...
Plo Koon algıları çok açık bir üyeydi. Dediğin gibi filmde harcanmış biri o da. Ben asıl Quinlan Vos'a üzülüyorum. Mace Windu ile aynı kılıç tekniğini olan Vaapad'ı kullanabilen nadir yetenekli bir Jedi nasıl işlenmez.

Konseye yaklaştırmam bile. Ahsoka sevilen bir karakter ama seyircinin gözündeki potansiyelden uzak. Şansı demeyeyim de gücü yaver gitti hep diyeyim sen anla :D

Plo Koon algıları çok açık bir üyeydi. Dediğin gibi filmde harcanmış biri o da. Ben asıl Quinlan Vos'a üzülüyorum. Mace Windu ile aynı kılıç tekniğini olan Vaapad'ı kullanabilen nadir yetenekli bir Jedi nasıl işlenmez.
Vos Gri taraftaydı değil mi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık