Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Spy x Family

Seriyi Beğendiniz mi?

• Beğendim

Kullanılan: 29 69.0%
  • Eh işte

Kullanılan: 11 26.2%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 2 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    42

Stüdyo
Wit Stuido, Clover Works

Yapımcı
Shogakukan-Shueisha Productions

Yazar
Tatsuya Endo

Bölüm Sayısı
12

Tür
Aksiyon, Komedi, Ajan

Çıkış Tarihi
9 Nisan 2022

Konusu
Westalis isimli ülke adına çalışan ve kod adı "Alacakaranlık" olan bir casus, komşu ülke Ostania ile aradaki sürtüşmeyi durdurmak ve barışı sağlamak adına bir görev almıştır. Aldığı bu görevde Alacakaranlık, Ostanialı bir politikacı olan Donovan Desmond'a yakınlaşmak mecburiyetindedir ve bu görevi başarabilmek için sahte bir aile kurmak zorundadır. Yetimhaneden sahipleneceği Anya ve "Dikenli Prenses" olarak bilinen Yor ile tanışıp bir yuva kuracaklardır.

Güzel seri izlerken hıç sıkmıyor keyifte veriyor ama herkesin abarttığı seviyede ya da platformlarda +9 puan verilecek kadar güzel olduğunu sanmıyorum.

Abarttıkları için seriye başlamıyorum. Şimdi ben bu seriye büyük bir beklentiyle gireceğim ve hayal kırıklığına uğrayacağım.
FMA'da başıma geldi. Herkes bu seriyi öve öve bitiremiyor. Bende doğal olarak büyük bir beklentiyle seriye girdim. Ama seriden umduğumu bulamadım. Belki normal izleseydim,benim için en iyi shonenlerden birisi olacaktı.

FMA'da başıma geldi. Herkes bu seriyi öve öve bitiremiyor. Bende doğal olarak büyük bir beklentiyle seriye girdim. Ama seriden umduğumu bulamadım. Belki normal izleseydim,benim için en iyi shonenlerden birisi olacaktı.
Bu seri için büyük bir beklentin olmasın. Sadece izlerken insanı iyi hissettiriyor. Bunu da Anya sayesinde başarıyor. : )

Mangasını okudum ve bence eh iştelik bir seri ve bunun en temel sebebi, bir ülkenin en iyi ajanı olarak adlandırılan ana karakterimizin, terzi dükkanında karşılaştığı rastgele bir kadının nasıl bu kadar güçlü ve hızlı olduğunu ve ayrıca algılarının neden bu kadar açık olduğunu sorgulamaması.

Ya tamam ben de bir aşk insanıyım ve umarım hakikaten severek birlikte olurlar ama durum buyken, az biraz şüphe duyarsın ya... Hakeza Yor karakteri için de geçerli.

Anya canımız ciğerimiz❤❤

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık